W ubiegły czwartek (26.11) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbyła się gala PCK. Uroczystość zorganizowano w ramach obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa. Wśród wyróżnionych tego dnia instytucji znalazło się także Legio24.pl.
Czwartkowe obchody organizowane przez Polski Czerwony Krzyż wsparte zostały przez prężnie działający w powiecie legionowskim Klub Honorowych Dawców Krwi "Legion". Goście mieli okazję, by zaczerpnąć trochę wiedzy o historii krwiodawstwa w powiecie legionowskim. Przybliżona też została jego idea. Następnie uhonorowano odznaczeniami i dyplomami osoby i instytucje, które na co dzień wspierają honorowe krwiodawstwo w naszym powiecie oraz samych krwiodawców.
Wśród wyróżnionych znaleźli się między innymi przedstawiciele lokalnych urzędów oraz media - w tym Legio24.pl, które wspiera medialnie Klub HDK "Legion" od początku 2014 roku.
/red/
Paraliż komunikacyjny na DK61 trafi do telewizji?
Wystarczy na tym rondzie dodać dodatkowy pas (poza rondem ) w kierunku z Nieporętu na Zegrze i korki w godzinach powrotnych z pracy przejdą do historii. Bardzo proste, szybkie i tanie rozwiązanie.
Yoolca
15:16, 2025-12-13
Zegrze Płd: Wyjazd z parkingu przy SKM w stronę...
Sygnalizacja świetlna ma być dostosowana do ruchu, oparta na detekcji
Krzysztof
08:13, 2025-12-13
Zegrzu Płd.: Z parkingu przy SKM skręcisz do Serocka
Mam nadzieję że sygnalizacja świetlna będzie zgrana z przyjazdem pociągu. Poszerzenie ronda by pomogło
Krzysztof
09:50, 2025-12-12
Sąd zabrał mu prawo jazdy, mimo to prowadził auto
Renault czy Opel bo w końcu nie wiadomo bo w powiatowej pisało ze Opel??
Dominka
12:12, 2025-12-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz