W środę, 10 czerwca weszły w życie przepisy, dzięki którym przy rejestracji używanego auta nie trzeba już zdejmować tablic rejestracyjnych, po to, by pokazać je w urzędzie – poinformował minister infrastruktury Dariusz Klimczak. Zamiast tego, od tej pory wystarczy złożyć oświadczenie o tym, że tablice są w dobrym stanie.
Legionowo: Starszy mężczyzna zasłabł na chodniku
Jak ktoś ma 80 lat, to już nie jest STARSZY , tylko jest STARCEM. Przypomnę, że średnia długość życia mężczyzn w Polsce to niecałe 75 lat.
Yoolca
21:01, 2026-06-26
Jabłonna: Czy ścieki wybiją na ulice? PWK grozi...
A może by Prezes legionowskiego PWK , Pan Grzegorz Gruczek poszedł już na zasłużona emeryturę? Nim go dopadną rozliczenia jak lekarzy w szpitalach?
Yoolca
20:55, 2026-06-26
Uciekał z dworca PKP przed policją. Miał przy sobie...
Miał tez majtki i okulary .... Wszystko legalne wiec co za sensacja
Set
17:37, 2026-06-26
Driftował sportowym autem. Stracił prawo jazdy
Troche niewyraźne to auto, czyżby to był Lanos?
Yoolca
20:50, 2026-06-24