Zamknij
REKLAMA


Kontakt w sprawie reklamy

 

Aby poznać szczegóły naszej oferty, zadzwoń lub napisz maila.

tel. 22 766 24 24

tel. kom. 602 880 887

e-mail: [email protected]

 

Dlaczego warto reklamować się w portalu Legio24.pl?

 

Portal Legio24.pl istnieje na lokalnym rynku od 1 marca 2010 roku. W ciągu ponad 10 lat działalności świadczyliśmy usługi reklamowe dla setek firm lokalnych, regionalnych i ogólnokrajowych takich jak: Orange, PBS Bank, Provident, Cukiernia Sowa, Sweet Home, DP Med, Educatio, NZOZ „Zdrowie” Legionowo, Centrum Promenada, czy Centrum Edukacji „Żak”.

Nasi Klienci cenią sobie profesjonalne podejście oraz ofertę dopasowaną do potrzeb i możliwości każdej firmy. Nie bez znaczenia jest również nasze bogate doświadczenie w prowadzeniu portalu internetowego oraz świadczeniu usług reklamowych.

 

Jakie rodzaje reklamy internetowej oferujemy?

 

  • Baner reklamowy

Baner reklamowy to podstawowa usługa oferowana przez Portal Legio24.pl swoim Klientom. Czytelnik, po wejściu na Portal, może „kliknąć” w taki baner i natychmiast przenieść się na stronę internetową naszego Klienta. Tam dokładnie zapozna się z ofertą usług lub produktów.

Baner reklamowy polecamy szczególnie firmom, które chcą zwrócić uwagę potencjalnych Klientów na organizowane przez siebie promocje lub wzmocnić pozytywny wizerunek w Internecie. Jest też doskonałą formą dla przedsiębiorców, którzy co pewien czas chcą o sobie przypomnieć.

 

  • Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany jest niezwykle ciekawą formą dotarcia do Klienta z przekazem reklamowym. Decydując się na artykuł sponsorowany nie tylko opowiesz potencjalnym Klientom o swojej ofercie, ale także będziesz mógł zwrócić uwagę na korzyści jakie Klient zyska decydując się na współpracę właśnie z Tobą. Poza tym będziesz mógł w przystępny sposób pochwalić się osiągnięciami, czy porównać się z konkurencją.

Artykuł sponsorowany jest dobrą formą reklamy dla każdego. Nowe firmy dzięki niemu przedstawią swoją ofertę produktową i zbudują pozytywny wizerunek. Przedsiębiorstwa z większym stażem na rynku mogą dzięki niemu opisywać na przykład nowości w ofercie.

 

 

  • Inne formy reklamy

 

Portal Legio24.pl oferuje swoim kontrahentom także indywidualne formy reklamy i promocji.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Plan rozmieszczenia banerów reklamowych (wizualizacje)

  • Strona główna (po kliknięciu w grafikę otworzy się nowa karta - plik ma blisko 3 MB)