Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, kpt. Sebastian Borcuch, zgłoszenie o pożarze domku w miejscowości Poddębie wpłynęło o godz. 20:53. Na miejsce zadysponowano w sumie siedem zastępów strażaków - dwa z JRG Legionowo, dwa z OSP Kałuszyn, dwa z OSP Skrzeszew i jeden z OSP Wieliszew, a także pogotowie energetyczne i patrol policji.
W chwili przybycia na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej drewniana konstrukcja domku była całkowicie objęta ogniem. Akcja gaśnicza polegała na podaniu trzech prądów wody na palący się budynek. Po stłumieniu pożaru strażacy przystąpili do rozbiórki drewnianych elementów, przelali także pogorzelisko. Mimo wysiłków domek spłonął całkowicie.
W chwili pojawienia się pożaru, w budynku znajdowała się jedna osoba. Mężczyzna opuścił go samodzielnie przed przybyciem służb i nie uskarżał się na żadne dolegliwości.
Akcja gaśnicza przy ul. Sosnowej w miejscowości Poddębie trwała do godz. 23:00.
Policja rozbiła szajkę złodziei samochodów
A kiedy wyjdą na wolność i będą kradli dalej?
Yoolca
21:03, 2026-05-13
Pociągi dalej będą blokować wyjazd z ul. Smereka
Kiedy tunel Krasińskiego - Kolejowa?
Wandzia
18:48, 2026-05-13
Legionowo: Radni zgodzili się na nowy blok. Czterdzie..
jak oni wszyscy z tamtąd wyjadą, szkoda zieleni, tyle drzew padnie, co za kraj, przepłacone to wszystko aby tylko deweloper się najadł, niech się w końcu udławi..., za te drzewa...h....j
Pola
10:01, 2026-05-13
Łajski: Kolizja dwóch osobówek na DW632
szybki i wściekły - łajski drift, 21 lat i bmw to nie mogło się dobrze skończyć
Dmat
09:01, 2026-05-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz