Zamknij

MANIKIURZYSTKA MOBILNA

Nr oferty: StPr/24/0519Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Marysieńki 2A, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie manicure i pedicure z dojazdem do klienta na terenie okolic Legionowa, kontakt z wietnamskimi klientami oraz z wietnamskim prezesem firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Język:
    • wietnamski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie lub certyfikat ukończenia kursu manikiurzysta, *Język potrzebny do kontaktów z wietnamskimi klientami oraz z wietnamskim prezesem firmy.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: MODA NOVA SP. Z. O. O.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazow
      Osoba do kontaktu: Natalia Kaznowska
      Numer telefonu: 227640316
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      - pomoc przy prowadzeniu akt osobowych; - ewidencjonowanie i kontrolowanie stanów zatrudnienia w Spółce na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne; - prowadzenie kart ewidencji przydziału odzieży i obuwia roboczego; - organizowanie szkoleń BHP; - kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne; - pomoc przy sporządzaniu list płac dla pracowników i zleceniobiorców; - dokonywanie zgłoszeń i zmian w ubezpieczeniach społecznych pracowników i zleceniobiorców oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych; - sporządzanie miesięcznych i rocznych rozliczeń do ZUS. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
      StPr/24/0520
      data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      - prowadzenie ewidencji budynków, lokali mieszkaniowych i użytkowych administrowanych przez Spółkę; - sporządzanie umów najmu lokali mieszkalnych oraz informacji o opłatach dla właścicieli lokali; - kontrola realizacji zadań przez firmy świadczące usługi w zakresie dostawy wody, ciepła, energii elektrycznej, gazu; - kontrola utrzymywania czystości i porządku w budynkach oraz na posesjach i terenach osiedli mieszkaniowych; administrowanych przez Spółkę. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
      StPr/24/0521

      Praca w charakterze nauczyciel-wychowawcy świetlicy w pełnym wymiarze godzin tj. 26 godzin tygodniowo. Kwalifikacje pedagogiczne. Preferowane wykształcenie magisterskie w specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza ewentualnie wykształcenie do danego typu szkoły.
      StPr/24/0522
      wynagrodzenie od od 4 908 PLN

      Dbanie o porządek i czystość w ośrodku m.in odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie po zajęciach, dbanie o porządek w toaletach, okresowe mycie okien i inne prace porządkowe. Godziny pracy do uzgodnienia. Po okresie próbnym umowa na czas określony.
      StPr/24/0516
      data rozpoczęcia pracy od 03.10.2024
      wynagrodzenie od od 2 150 do 2 350 PLN

      Szczegóły oferty pracy znajdują się na stronie internetowej www.bip.zs3.legionowo.pl. Do obowiązków należą m.in.: 1) prowadzenie spraw kadrowych pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych szkoły; 2) prowadzenie teczek akt osobowych w/w pracowników; 3) prowadzenie spraw związanych z zatrudnieniem nowych pracowników szkoły, przygotowywanie umów zleceń w związku z projektami; 4) nadzór nad przestrzeganiem dyscypliny pracy przez pracowników; 5) tworzenie i wprowadzanie do systemu komputerowego dokumentacji związanej z dyscypliną pracy: list obecności, ewidencji czasu pracy, rejestru zwolnień lekarskich; 6) kompletowanie wymaganych dokumentów kandydatów do pracy.
      StPr/24/0517
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
      wynagrodzenie od od 4 951 PLN

      Przygotowywanie manicure i pedicure z dojazdem do klienta na terenie okolic Legionowa, kontakt z wietnamskimi klientami oraz z wietnamskim prezesem firmy
      StPr/24/0519
      data rozpoczęcia pracy od 21.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Sprzątanie budynku i terenu wokół. Mycie klatek schodowych, oczyszczanie chodnika, odśnieżanie. Budynki 3-piętrowe.
      StPr/24/0510
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      Wykonywanie zabiegów z kosmetyki białej; wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii, mezoterapii; wykonywanie zabiegów z użyciem kwasów; dermapen.
      StPr/24/0490
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2024

      Prace porządkowe na terenie Placówki.
      StPr/24/0506
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji zlokalizowanych w Legionowie ZADANIA PODSTAWOWE 1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; 2) dbałość o estetykę obiektów. ZADANIA DODATKOWE 1) przygotowywanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę. *Praca w godzinach: 6.00-14.00/ 12.00-20.00.
      StPr/24/0505
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 320,11 PLN