Zamknij

Sprzątaczka

Nr oferty: StPr/24/0506Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie Placówki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • współpraca w zespole
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagania wobec kandydatów: 1. Obywatelstwo polskie, 2. Wykształcenie podstawowe, 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, Wymagania dodatkowe: Pożądane umiejętności i cechy kandydata: 1.Umiejętności organizacji czasu pracy 2. Łatwe nawiązywanie kontaktu z dziećmi i ludźmi, takt, cierpliwość i wyrozumiałość. 3. Sumienność, uczciwość, punktualność 4. Komunikatywność 5. Pracowitość 6. Rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy Zakres wykonywanych zadań: - Współpraca z nauczycielami oraz personelem zatrudnionym w szkole. - Utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania. - Realizowanie innych zadań zleconych przez dyrektora.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Jagiellońska 69, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Beata Kożuchowsk
      Numer telefonu: 22 774 27 63
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.00
      Wykonywanie zabiegów z kosmetyki białej; wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii, mezoterapii; wykonywanie zabiegów z użyciem kwasów; dermapen.
      StPr/24/0490
      data rozpoczęcia pracy od 27.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Prace porządkowe na terenie Placówki.
      StPr/24/0506
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

      Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji zlokalizowanych w Legionowie ZADANIA PODSTAWOWE 1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; 2) dbałość o estetykę obiektów. ZADANIA DODATKOWE 1) przygotowywanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę. *Praca w godzinach: 6.00-14.00/ 12.00-20.00.
      StPr/24/0505
      data rozpoczęcia pracy od 08.10.2024
      wynagrodzenie od od 4 320,11 PLN

      Oferujemy: • umowę o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity • przyjazną atmosferę w pracy Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.), * PRACOWNIK NA TYM STANOWISKU NIE PRACUJE NA KASIE STANDARDOWEJ, NIE SPRZĄTA CAŁEGO SKLEPU, NIE ROZŁADOWUJE TOWARU. JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE PRACA Z KLIENTEM UŻYWAJĄCYM KAS SAMOOBSŁUGOWYCH. Miejsce wykonywania pracy: okolice Jabłonny. Możliwość przedłużenia umowy.
      StPr/24/0497

      Czyszczenie systemów wentylacji (kanałów) w obiektach usługowych za pomocą profesjonalnego sprzętu. Sporządzanie protokołów, raportów.
      StPr/24/0499
      data rozpoczęcia pracy od 11.10.2024

      Wykonywanie prac brukarskich, ziemnych, budowlanych.
      StPr/24/0489

      Przygotowywanie powierzchni do malowania (oczyszczanie, szlifowanie i nakładanie podkładów); Pomoc w przygotowaniu lakierów do malowania, mieszanie i rozcieńczanie lakierów; Malowanie bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów; Osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania; Wykonywanie poleceń lakiernika Zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy, utrzymanie narzędzi i sprzętu w dobrym stanie technicznym;
      StPr/24/0488
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024

      Sprzątanie i porządkowanie wyznaczonych pomieszczeń, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. I ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
      StPr/24/0487
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024

      Konserwacje elektryczne, montaż instalacji elektrycznych, znajomość topografii Legionowa. Praca w godzinach: 8.00-16.00/16.00-22.00.
      StPr/24/0486
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      - pomoc przy prowadzeniu akt osobowych; - ewidencjonowanie i kontrolowanie stanów zatrudnienia w Spółce na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne; - prowadzenie kart ewidencji przydziału odzieży i obuwia roboczego; - organizowanie szkoleń BHP; - kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne; - pomoc przy sporządzaniu list płac dla pracowników i zleceniobiorców; - dokonywanie zgłoszeń i zmian w ubezpieczeniach społecznych pracowników i zleceniobiorców oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych; - sporządzanie miesięcznych i rocznych rozliczeń do ZUS. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
      StPr/24/0480
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN