Zamknij

Sprzątaczka pomieszczeń biurowych

Nr oferty: StPr/24/0505Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji zlokalizowanych w Legionowie ZADANIA PODSTAWOWE 1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; 2) dbałość o estetykę obiektów. ZADANIA DODATKOWE 1) przygotowywanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę. *Praca w godzinach: 6.00-14.00/ 12.00-20.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 320,11 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • współpraca w zespole
    • komunikatywność
      Wymagania pożądane
      • zasadnicze zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętność organizacji pracy własnej, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Kinga Więcławska
        Numer telefonu: 47 72 55 201
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: - kwestionariusz osobowy, do pobrania ze strony internetowej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP należy przesłać na adres e-mail: [email protected], pocztą na adres siedziby pracodawcy z dopiskiem
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7.45-15.45
        Wykonywanie zabiegów z kosmetyki białej; wykonywanie zabiegów z zakresu laseroterapii, mezoterapii; wykonywanie zabiegów z użyciem kwasów; dermapen.
        StPr/24/0490
        data rozpoczęcia pracy od 27.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Prace porządkowe na terenie Placówki.
        StPr/24/0506
        data rozpoczęcia pracy od 01.10.2024

        Cel stanowiska: zapewnienie porządku, czystości oraz estetyki w obiektach Centrum Szkolenia Policji zlokalizowanych w Legionowie ZADANIA PODSTAWOWE 1) utrzymanie porządku i czystości w obiektach jednostki zlokalizowanych w Legionowie; 2) dbałość o estetykę obiektów. ZADANIA DODATKOWE 1) przygotowywanie terenu, obiektów i sprzętu kwaterunkowego na potrzeby uroczystości i imprez organizowanych przez jednostkę. *Praca w godzinach: 6.00-14.00/ 12.00-20.00.
        StPr/24/0505
        data rozpoczęcia pracy od 08.10.2024
        wynagrodzenie od od 4 320,11 PLN

        Oferujemy: • umowę o pracę • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity • przyjazną atmosferę w pracy Zakres obowiązków: • pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych • obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami • utrzymanie czystości w miejscu pracy • dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.), * PRACOWNIK NA TYM STANOWISKU NIE PRACUJE NA KASIE STANDARDOWEJ, NIE SPRZĄTA CAŁEGO SKLEPU, NIE ROZŁADOWUJE TOWARU. JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE PRACA Z KLIENTEM UŻYWAJĄCYM KAS SAMOOBSŁUGOWYCH. Miejsce wykonywania pracy: okolice Jabłonny. Możliwość przedłużenia umowy.
        StPr/24/0497

        Czyszczenie systemów wentylacji (kanałów) w obiektach usługowych za pomocą profesjonalnego sprzętu. Sporządzanie protokołów, raportów.
        StPr/24/0499
        data rozpoczęcia pracy od 11.10.2024

        Wykonywanie prac brukarskich, ziemnych, budowlanych.
        StPr/24/0489

        Przygotowywanie powierzchni do malowania (oczyszczanie, szlifowanie i nakładanie podkładów); Pomoc w przygotowaniu lakierów do malowania, mieszanie i rozcieńczanie lakierów; Malowanie bądź nakładanie powłoki lakierniczej z farb oraz lakierów na części metalowe różnych maszyn i sprzętów; Osuszanie polakierowanej powierzchni i dopasowanie odpowiednich technik jej utrwalania; Wykonywanie poleceń lakiernika Zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy, utrzymanie narzędzi i sprzętu w dobrym stanie technicznym;
        StPr/24/0488
        data rozpoczęcia pracy od 26.09.2024

        Sprzątanie i porządkowanie wyznaczonych pomieszczeń, przestrzeganie przepisów bhp, ochrony ppoż. I ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
        StPr/24/0487
        data rozpoczęcia pracy od 12.09.2024

        Konserwacje elektryczne, montaż instalacji elektrycznych, znajomość topografii Legionowa. Praca w godzinach: 8.00-16.00/16.00-22.00.
        StPr/24/0486
        data rozpoczęcia pracy od 17.09.2024
        wynagrodzenie od od 4 500 PLN

        - pomoc przy prowadzeniu akt osobowych; - ewidencjonowanie i kontrolowanie stanów zatrudnienia w Spółce na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne; - prowadzenie kart ewidencji przydziału odzieży i obuwia roboczego; - organizowanie szkoleń BHP; - kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne; - pomoc przy sporządzaniu list płac dla pracowników i zleceniobiorców; - dokonywanie zgłoszeń i zmian w ubezpieczeniach społecznych pracowników i zleceniobiorców oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych; - sporządzanie miesięcznych i rocznych rozliczeń do ZUS. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
        StPr/24/0480
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN