Zamknij
WIADOMOŚCI

Legionowski: Kapryśna pogoda w weekend. Przydadzą się parasole

Redakcja 12:02, 01.08.2025 Aktualizacja: 12:03, 01.08.2025
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. JM/Legio24.pl Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. JM/Legio24.pl

Nadchodzący weekend (2-3 sierpnia) przyniesie mieszkańcom powiatu legionowskiego kapryśną pogodę. Będzie co prawda ciepło, ale niebo będzie się często chmurzyć. Synoptycy przewidują także opady deszczu, a nawet burze. Sprawdźmy szczegółową prognozę na najbliższe dni, opracowaną przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Sobota, 2 sierpnia

Zachmurzenie przeważnie umiarkowane, wzrastające do dużego, aż do wystąpienia opadów deszczu i burzy. W najcieplejszym momencie dnia będzie 25 stopni. Wiatr słaby, w czasie burzy silniejszy, w porywach do 45 km/h, południowo-zachodni. W południe na legionowskich barometrach będzie 1013 hPa.

Niedziela, 3 sierpnia

Pogoda będzie bardzo podobna do tej z soboty. Możliwe są zarówno opady deszczu jak i burza. Na termometrach maksymalnie 27 stopni. Wiatr na ogół słaby, w porywach do 12 km/h, południowy. Ciśnienie wyniesie 1012 hPa.

Zarówno w sobotę jak i niedzielę pogoda będzie niekorzystnie wpływać na nasze samopoczucie.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%