Zgodnie z dokumentacją przetargową, planowane prace obejmą kompleksową modernizację istniejącego placu zabaw. W ramach inwestycji przewidziano:
Choć plac zabaw zlokalizowany jest na terenie szkoły, to z obiektu korzystają również dzieci z sąsiednich osiedli. Dzięki modernizacji najmłodsi zyskają nowe urządzenia spełniające aktualne normy bezpieczeństwa, a także estetyczne otoczenie sprzyjające aktywności fizycznej.
Jak wynika ze Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał do 60 dni na realizację wszystkich prac. Termin składania ofert w nowym postępowaniu upływa 26 września.
Jeśli tym razem uda się wyłonić wykonawcę i podpisać z nim umowę bez przeszkód, inwestycja może zostać zrealizowana jeszcze tej jesieni.
Od jelit do mózgu. Badania naukowców pokazują...
Dieta jest ważna, tak samo jak nawodnienie organizmu, dlatego ja te 2 litry cisowianki każdego dnia staram się wypić. Do tego nie piję alkoholu, nie palę. Staram się spacerować. Wszystko dla zdrowia
Dagmara
10:18, 2025-09-15
Motocyklistka po zderzeniu wpadła pod nadjeżdża...
Byłem przy niej i udzieliłem jej absolucji czyli rozgrzeszenia na wypadek śmierci.
Grzegorz
15:37, 2025-09-14
Motocyklistka po zderzeniu wpadła pod nadjeżdża...
Jechała jak szalona.
Gringo
15:35, 2025-09-14
Marsz Równości po raz pierwszy w Legionowie
Jak karty seniora to w Legionowie nie można wyrobic a marsz to można zorganizować?
Mieszkaniec legionow
13:45, 2025-09-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz