Zamknij
WIADOMOŚCI

Zderzenie z łosiem na DW630 w Jabłonnie. Motocyklista trafił do szpitala

Redakcja 08:24, 15.09.2025 Aktualizacja: 09:31, 15.09.2025
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. policja.gov.pl Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. policja.gov.pl

W niedzielę (14.09), po godz. 13:30, na drodze wojewódzkiej nr 630 w miejscowości Jabłonna doszło do zderzenia motocykla z łosiem. W wyniku zdarzenia ranny został kierujący jednośladem. Zwierzę uciekło.

Jak poinformował dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. asp. Kamil Klimaszewski, zgłoszenie o kolizji z dzikim zwierzęciem na 13 kilometrze DW630 wpłynęło o godz. 13:46. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG Legionowo oraz Wojskową Straż Pożarną z Zegrza.

Po przybyciu na miejsce strażacy zastali kierującego, który był już pod opieką zespołu ratownictwa medycznego.

– Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w motocyklu oraz uprzątnięciu jezdni – przekazał mł. asp. Kamil Klimaszewski.

Jak dodała podkom. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, „łoś wbiegł wprost pod jadący motocykl, w wyniku czego doszło do zderzenia, a następnie oddalił się do lasu”.

Motocyklista był przytomny i poruszał się o własnych siłach. Po przebadaniu przez ratowników medycznych został przewieziony do szpitala na własną prośbę.

Działania służb trwały do godz. 14:42.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%