Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
12:35, 28.09.2022
To najważniejsza konkluzja z panelu Izby Zbożowej podczas Forum ekonomicznego w Karpaczu.
14:42, 27.09.2022
Tak jak w życiu, tak i w biznesie bardzo ważne jest zaufanie. Wartościowi i lojalni pracownicy to podstawa odpowiedniego działania i rozwoju firmy. Dlatego, jeśli dopadają nas podejrzenia, warto zastanowić się nad profesjonalną kontrolą, która pomoże zweryfikować ewentualne nadużycia i rozwiać wątpliwości. Dowiedz się, jak usługi detektywistyczne mogą pomóc Twojemu biznesowi.
12:33, 22.09.2022
Wiele osób nie ma pojęcia, czym wyróżnia się profesjonalny dom produkcyjny. Nawiązanie współpracy z przypadkową firmą nie jest rozsądnym pomysłem. Najważniejsze jest, aby przygotowane materiały odznaczały się innowacyjnością. Powtarzanie schematów znanych od lat nie przyniesie oczekiwanych efektów. Promocja marki wymaga kreatywności, kompetencji i doświadczenia. Jeśli chcesz uniknąć podjęcia błędnej decyzji, to koniecznie zapoznaj się z poniższymi wskazówkami.
10:33, 19.09.2022
Stawy w budowie anatomicznej człowieka to ruchome połączenia składników szkieletu. Zdrowe stawy pozwalają nam wykonywać zarówno codzienne obowiązki i aktywnie korzystać z wolnego czasu. Dolegliwości związane ze stawami mogą niestety w dużym stopniu ograniczyć naszą sprawność ? chodzi nie tylko o ból, ale także zmniejszenie ich ruchliwości. Zobaczmy jakie mogą być przyczyny bólu stawów.
09:37, 19.09.2022
Już 23 września do Jabłonny powrócą miłośnicy gotowania "na czterech kółkach". W dniach 23, 24 i 25 września 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków na zakończenie sezonu foodtruckowego. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.
00:01, 19.09.2022
W obliczu zbliżającego się okresu grzewczego i rosnących cen warto rozważyć montaż osłon zewnętrznych. Poznaj powody, dla których warto je wybrać. 
09:00, 12.09.2022
Wybór następującej po studiach licencjackich ścieżki edukacji z pewnością nie należy do łatwych zadań, jednak warto przeanalizować możliwości i podjąć decyzję. Kolejne etapy nauki pozwalają zdobyć cenne na rynku pracy kompetencje oraz poprawić atrakcyjność CV. Możliwości jest jednak wiele - nawet te same kierunki prowadzone przez różne uczelnie wykazują pewne rozbieżności. Czym zatem sugerować się, wybierając chociażby studia w Warszawie? Czy lepiej zdecydować się na studia magisterskie czy podyplomowe? Które kierunki mają przyszłość? Odpowiadamy na niektóre pytania.
13:20, 09.09.2022
Wybór odpowiednich usług dźwigowych ma ogromne znaczenie dla Twojego projektu. Szukając odpowiedniej firmy, warto więc zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim ważna jest renoma i doświadczenie potencjalnego usługodawcy. Decydując się na firmę, która działa na rynku od dłuższego czasu, można mieć pewność, że oferowane przez nią usługi są wysokiej jakości. Ponadto warto zwrócić uwagę na park maszynowy firmy, jej pracowników i oczywiście opinie klientów. 
11:34, 08.09.2022
W najbliższy weekend fani piłki nożnej z pewnością nie będą mogli narzekać na brak emocji. Na boiskach piłkarskiej Ekstraklasy dojdzie do rywalizacji Rakowa Częstochowa z Legią Warszawa, czyli 2 drużyn, które zdaniem zakładów bukmacherskich są faworytami do wywalczenia mistrzowskiego tytułu. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?
11:12, 29.08.2022
Budowa domu to niejednokrotnie spełnienie długoletnich marzeń. Jedni z nas pragną niewielkiego, skromnego domu, w sam raz by poczuć się w nim bezpiecznie, celem innych jest ogromna posiadłość z mnóstwem sypialni dla gości. Niezależnie od tego, jak ma wyglądać nasz własny kąt, zawsze zastanawia nas jedno ? jak przełożyć tę wizję na projekt? Jak sprawić, aby wyobrażenia na temat przyszłego domu pokrywały się z realnie istniejącymi możliwościami architektonicznymi?
12:00, 26.08.2022
Co po maturze zamiast studiów, gdy chcesz się w dalszym ciągu rozwijać? Wbrew pozorom możliwości są dość spore. Nie musisz chodzić na uczelnię przez minimum 5 lat i szukać rozwiązania, jak pogodzić studia z pracą, by zdobywać nowe umiejętności oraz poszerzać swoje kompetencje. Zamiast tego masz opcję uzyskania konkretnego, ciekawego, pożądanego na rynku pracy oraz świetnie opłacanego zawodu, który zapewni Ci dobrą przyszłość, a nawet możliwość połączenia zarobków z pasją.
00:00, 24.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie! Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję ?Wydłużamy wakacje?. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce!
06:05, 19.08.2022
Posiadanie własnego motocykla i możliwość cieszenia się jazdą to pragnienie niejednego mieszkańca Legionowa. Jeśli i Ty o tym marzysz, ale nie masz prawa jazdy i rozważasz jego wyrobienie, dowiedz się więcej na ten temat. Sprawdź, jak przebiegają procedury i jakie są zasady uzyskania dokumentu.
00:00, 18.08.2022
Dzieci uwielbiają suche baseny z kulkami. Dostępność takiej atrakcji w domowym zaciszu pozwoli pociechom w każdej chwili poczuć się jak na sali zabaw. Aby uczynić tę rozrywkę bezpieczną, należy upewnić się, że kulki, którymi zostanie wypełniony suchy basen, spełniają odpowiednie standardy. Jak dobrać kulki do basenu, by zapewnić dziecku nieskrępowaną i niestwarzającą ryzyka dla zdrowia zabawę?
13:20, 17.08.2022
Niskie stopy procentowane w ciągu ostatnich kilkunastu lat przełożyły się na relatywnie wysoką zdolność kredytową Polaków, co spowodowało duży popyt na kredyty hipoteczne. Pod tym względem 2022 r. okazał się prawdziwie rewolucyjny, ponieważ niemal z kwartału na kwartał zdolność kredytowa legionowian i mieszkańców innych miejscowości oraz regionów spadła na łeb na szyję. Jak ją poprawić i zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu mieszkaniowego?
REKLAMA