Zamknij

Duże zainteresowanie "Tygodniem Zdrowia" w legionowskim szpitalu

13:03, 24.05.2022 | Redakcja
Skomentuj fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie
REKLAMA

Kilkaset osób wykonało badania w ramach "Tygodnia Zdrowia", który do piątku (20.05) organizował legionowski szpital, będący filią Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Akcja cieszyła się tak dużym powodzeniem, że medycy zapowiadają jej powtórzenie. Kiedy? Na razie nie wiadomo.

Tydzień Zdrowia był organizowany przez legionowski szpital od poniedziałku do piątku (16 - 20 maja). Była to pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez tę nową, na mapie Legionowa, placówkę medyczną. 

W ramach akcji zorganizowano bezpłatne i niewymagające skierowania konsultacje lekarskie, porady specjalistów i badania przesiewowe. Ich celem było ustalenie konieczności dalszej diagnostyki lub leczenia, a także rozpowszechnienie modelu wczesnego rozpoznawania i diagnozowania chorób oraz aktywnych i odpowiedzialnych zachowań zdrowotnych.

Pacjenci, mieszkańcy powiatu legionowskiego, mogli skorzystać z usług wielu poradni, między innymi: kardiologicznej, ginekologicznej, okulistycznej czy chirurgicznej. W sumie z porad lekarzy skorzystało kilkaset osób.

Akcja będzie powtórzona

Zainteresowanie akcją było ogromne, dlatego organizatorzy już zapowiedzieli, że w takiej lub innej formie zostanie powtórzona. Na razie jednak nie padły terminy organizacji kolejnego “Tygodnia Zdrowia”.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%