Zamknij
REKLAMA

PIK zaprasza na Noc Bibliotek. Tym razem w ciągu dnia

07.59, 21.09.2022 Redakcja / Źródło: PIK Legionowo
Skomentuj Fot. PIK Legionowo
REKLAMA

Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na tegoroczną Noc Bibliotek. Tym razem jednak w ciągu dnia. Wydarzeniu przyświecać będzie hasło “To się musi powieść”. Spotkanie już 1 października. Początek o godz. 8:00.

Tym razem będzie nam towarzyszyć hasło „To się musi powieść”. Udamy się po dobre, wspierające cytaty, które znajdziecie w naszej bibliotece, będziemy słuchać bajkowych opowieści z bardzo miłym zakończeniem, do których zabierze nas Jerzy Szufa ‒ opowiadacz, a także będziecie mogli tego dnia wypożyczyć książki, ale… tylko powieści!

- czytamy w zaproszeniu na wydarzenie, które opublikowała Powiatowa Instytucja Kultury, w której strukturach znajduje się również Powiatowa Biblioteka.

Jaki program?

Od godz. 08:00 do godz. 12:00 PIK zaprasza do wypożyczalni po inspirujące powieści oraz po cytaty, które ukoją, dadzą ciepło i pogodę ducha.

Od godz. 12:00 w PIK-u zagoszczą bajkowe opowieści Jerzego Szufy. To spotkanie przeznaczone jest dla najmłodszych, w wieku od 4 do 6 lat. Na to spotkanie obowiązują zapisy, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy kierować na adres [email protected]

(Redakcja / Źródło: PIK Legionowo)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%