Wiadomości

Zamknij
WIADOMOŚCI

Stanisławów Pierwszy: Wbiegł do Biedronki z nożem w ręku. Jest już w rękach policji

Redakcja 11:32, 24.06.2026 Aktualizacja: 11:55, 24.06.2026
1 Wbiegł do Biedronki z nożem w ręku. Jest już w rękach policji Zdj. ilustracyjne, źródło: arch. Legio24.pl

We wtorek (23.06), około godz. 19:30, do sklepu Biedronka w miejscowości Stanisławów Pierwszy (gmina Nieporęt) wbiegł mężczyzna z nożem w ręku. Zdarzenie wywołało panikę zarówno u obsługi sklepu, jak i klientów. Policja już zatrzymała podejrzanego w tej sprawie. Policjanci sprawdzają, czy podobnych czynów nie dopuścił się on również w innych marketach.

::addons{"type":"we-were-first"}

Jak relacjonowali świadkowie zdarzenia, kiedy uzbrojony w nóż mężczyzna wbiegł do sklepu, zapanowała w nim panika. Kasjerki przerwały pracę, a klienci nie wiedzieli jak mają się zachować. Po pewnym czasie mężczyzna miał oddalić się ze sklepu.

Nikomu nic się nie stało. 

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, podkom. Agata Halicka potwierdziła naszej redakcji, że doszło do tego zdarzenia. Zaznaczyła, że w środowy poranek (24.06) funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 37-letniego mężczyznę.

Aktualnie trwa sprawdzanie, czy mężczyzna nie popełnił przestępstwa w innych marketach. Do podobnego zdarzenia miało dojść również w sklepie Biedronka w miejscowości Rembelszczyzna. 

Policjanci są w kontakcie z firmą Jerónimo Martins, właścicielem Biedronek, przeglądają nagrania monitoringu. Po zebraniu materiału dowodowego mężczyzna ma usłyszeć zarzuty.

Na razie nie są znane motywy, którymi kierował się zatrzymany 37-latek.

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

JaJa

0 0

Ale się popisaliscie. Była to biedronka ale zupełnie inna 🤣

12:44, 24.06.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%