Zamknij
WIADOMOŚCI

Kolizja dwóch samochodów i motocykla w Nieporęcie

Redakcja 08:18, 08.03.2026 Aktualizacja: 08:30, 08.03.2026
Skomentuj Kolizja dwóch samochodów i motocykla w Nieporęcie Fot. KP PSP Legionowo

W sobotę (7.03) po godz. 13:00 na ul. Jana Kazimierza w Nieporęcie doszło do kolizji drogowej z udziałem motocykla i dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak powiedział w rozmowie z naszym dziennikarzem dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, asp. Przemysław Pruszczyński, zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na wysokości numeru 257 (okolice zajazdu "Ross"), wpłynęło do służb o godz. 13:18. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG Legionowo, druhów z OSP Nieporęt oraz strażaków z Wojskowej Straży Pożarnej w Zegrzu. Obecna była również policja i zespół ratownictwa medycznego.

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe – BMW i Fiat – oraz motocykl Ducati. Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. Jak przekazał asp. Pruszczyński, motocyklista został przebadany przez ratowników medycznych, jednak nie stwierdzono u niego poważniejszych obrażeń i pozostał na miejscu. Podróżującym samochodami osobowymi nic się nie stało.

Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia i uprzątnęli jezdnię. Pojazdy biorące udział w kolizji znajdowały się poza pasem ruchu, dlatego droga mimo akcji ratunkowej była przez cały czas przejezdna.

Interwencja służb zakończyła się o godz. 13:40.

Fot. KP PSP Legionowo

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%