Zamknij
REKLAMA

Strażak, policjant, a może żołnierz? Klasy mundurowe w Komornicy czekają

11:54, 14.04.2022 | Redakcja
Skomentuj Fot. Zespół Szkół w Wieliszewie
REKLAMA

Chcesz zostać strażakiem, policjantem, a może żołnierzem? Klasy mundurowe w Liceum Ogólnokształcącym, działającym przy Zespole Szkół w Wieliszewie czekają na ósmoklasistów. Rekrutacja rusza już w połowie maja.

Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół w Wieliszewie, mieszczące się w miejscowości Komornica ma w ofercie edukacyjnej trzy rodzaje klas mundurowych: pożarniczą, policyjną i przygotowania wojskowego.

Placówka, podczas realizacji programu nauczania w tych klasach współpracuje z wieloma uznanymi instytucjami. Między innymi: Ministerstwem Obrony Narodowej, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, jednostkami wojskowymi oraz działającymi na terenie naszego powiatu - Komendą Powiatową Policji w Legionowie i Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej.

Nie tylko lekcje praktyczne

Poza zajęciami praktycznymi, zależnymi od wybranego profilu klasy, uczniowie będą mogli skorzystać z rozszerzonego programu nauczania języka angielskiego oraz wiedzy o społeczeństwie oraz dodatkowo uczyć się drugiego języka obcego: niemieckiego lub rosyjskiego.

Szkoła dysponuje bogatą bazą, nie tylko edukacyjną

Szkoła w Komornicy dysponuje bogatą bazą. Uczniowie mają do dyspozycji: internat, strzelnicę sportową, pełnowymiarowy stadion, salę do zajęć samoobrony, siłownię oraz stołówkę.

Gdzie szukać informacji o rekrutacji?

Wszystkie niezbędne ósmoklasistom informacje, dotyczące rekrutacji, znaleźć można na stronie internetowej placówki TUTAJ.
 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%