::news{"type":"see-also","item":"146538"}
Zgłoszenie o pojawieniu się ognia wpłynęło do stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie o godzinie 7:36. Na miejsce natychmiast zadysponowano jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Legionowie oraz zastęp z Wojskowej Straży Pożarnej z Zegrza.
Jak przekazał dyżurny KP PSP w Legionowie, asp. Andrzej Mękarski, sytuacja wymagała zachowania szczególnych procedur bezpieczeństwa. Strażacy musieli czekać na przyjazd pogotowia energetycznego, aby przed przystąpieniem do gaszenia mieć pewność, że zasilanie zostało bezpiecznie odłączone.
Ostatecznie pożar został ugaszony przy użyciu gaśnic proszkowych oraz gaśnicy śniegowej. Cała akcja ratownicza, ze względu na konieczność zabezpieczenia urządzenia i oczekiwanie na energetyków, trwała ponad dwie godziny i zakończyła się o godzinie 9:57.
W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.
Filia żłobka na Piaskach ma powstać bez opóźnień
ELO ELO ZNAM WASZEGO UCZNIA XD POZDRAWIAM😇
LenkaA
09:13, 2026-04-09
Pożar transformatora w Białobrzegach. Akcja straża...
Ja tu widzę skrzynkę rozdzielczą a nie transformator
nie znam się
07:10, 2026-04-08
Kiedy 60 tys. zł kwoty wolnej? Chcą wprowadzić...
PSL może to obiecywać, bo większość elektoratu PSL nie ma oficjalnie taki zarobków. Więc ten podatek od oficjalnej pracy ich nie dotyczy.
yoolca
19:57, 2026-04-07
System Red Light w Jabłonnie. Milionowe wpływy...
To rondo Biskupów Płockich to miejsce, gdzie jest najwięcej stłuczek w Powiecie Legionowskim. To chyba dobrze, bo jest niedaleko od tego miejsca do straży pożarnej i pogotowia.
Yoolca
08:10, 2026-04-07
0 0
Ja tu widzę skrzynkę rozdzielczą a nie transformator
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz