Zamknij

Gmina Jabłonna: W Trzcianach przy ul. Granitowej płonęła trawa

08:02, 02.05.2025 Aktualizacja: 08:13, 02.05.2025
Skomentuj Zdj. ilustracyjne, źródło: OSP Janówek-Góra Zdj. ilustracyjne, źródło: OSP Janówek-Góra

W czwartek (1.05), około godz. 18:00, przy ul. Granitowej w miejscowości Trzciany (gmina Jabłonna), doszło do pożaru trawy. Ogień strawił tam około 100 m kw. zarośli. Choć zdarzenie miało miejsce w pobliżu zabudowań, to jednak nie stanowiło dla nich poważniejszego zagrożenia.

Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, asp. Bartłomiej Trzaskoma, zgłoszenie o pożarze trawy przy ul. Granitowej w Trzcianach, w pobliżu budynków mieszkalnych, wpłynęło do służb o godz. 18:11. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy strażaków, po jednym z JRG Legionowo, OSP Jabłonna i OSP Janówek-Góra, a także patrol policji z Komisariatu w Wieliszewie.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia straż pożarna stwierdziła, że pożar występował w pewnej odległości od zabudowań i nie było bezpośredniego zagrożenia. Przystąpiono do akcji gaśniczej, podając na płonącą trawę dwa prądy wody. Po ugaszeniu ognia pogorzelisko przelano i sprawdzono.

Akcja gaśnicza przy ul. Granitowej w Trzcianach zakończyła się o godz. 19:07. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%