Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
18:24, 17.05.2022
Większość z nas zażywa odżywki i suplementy diety - warto sprawdzić co zawierają.
15:10, 11.05.2022
Regularnie wręczane pracownikom gadżety i drobne upominki to świetny sposób na motywację całego zespołu. Dzięki temu pracownicy mają poczucie, że pracodawca dba o nich i nie szczędzi dla nich środków. Gadżety można wręczać nie tylko na Boże Narodzenie czy inne święto, ale również zupełnie bez okazji.
08:18, 10.05.2022
Materiały Xypex najczęściej wykorzystywane są jako hydroizolacja fundamentów różnego rodzaju budynków i budowli. Coraz częściej jednak technologia Xypex stosowana jest do zapewnienia ochrony powierzchni zbiorników w obiektach takich jak oczyszczalnie ścieków czy stacje uzdatniania wody. Xypex pozwala na znaczne nawet skrócenie czasu robót, uproszczenie projektu oraz zmniejszenie kosztów wiążących się z wykonaniem hydroizolacji.
08:05, 10.05.2022
Podczas gdy większość ludzi utrzymuje pościel w czystości, często przeocza się znaczenie higieny samego materaca. Przeciętnie spędzamy w łóżku od 8 do 10 godzin dziennie. To sprawia, że nasze materace są jednymi z najczęściej używanych przedmiotów w domu i powinniśmy odpowiednio o nie zadbać.
00:00, 10.05.2022
Nie jest już żadną tajemnicą, że żadna poważna i szanująca się firma nie próbuje organizować eventów integracyjnych na własną rękę. Powstało wiele firm, które całą swą działalność koncentrują właśnie na wyjazdach integracyjnych, imprezach firmowych i tym podobnych przedsięwzięciach. W samej Warszawie jest takich działalności zatrzęsienie i łatwo można wpaść w reklamową pułapkę owiniętą w ładny papierek. Która agencja eventowa z Warszawy jest najczęściej polecana? Która może poszczycić się największą renomą? O czym należy pamiętać przy wybieraniu organizatora wyjazdu czy zabawy?
REKLAMA
10:31, 02.05.2022
Reklamowe nadruki na odzieży roboczej uzyskasz na co najmniej kilka sposobów. Wytrzymałość i ciekawy efekt wizualny to najważniejsze cechy wzoru na ubraniu firmowym. Znakowanie folią flex jest jednym z najpopularniejszych sposobów na oznakowanie ubrań. Zobacz, jakie daje rezultaty i kiedy najlepiej ją stosować.
14:08, 31.03.2022
Po osiągnięciu dorosłości przez dziecko alimenty nie są automatycznie anulowane. Uznaje się bowiem, że obowiązek ich płacenia wygasa dopiero z momentem usamodzielnienia się młodego człowieka. Gdy jednak syn lub córka pracują i są w stanie się utrzymać bez pomocy alimentacyjnej, mogą dobrowolnie zrzec się alimentów. Potrzebne jest jednak formalne załatwienie tej kwestii.
11:12, 30.03.2022
Niezależnie od tego, czy poszukujesz nowej pracy po pandemii, chcesz zmienić branżę, czy też szukasz możliwości rozwoju, warto śledzić zmiany na rynku pracy. W tym artykule przedstawimy informacje na temat tego, w jakich zawodach w 2022 znalezienie pracy będzie łatwe. Przedstawimy też dane dotyczące tych branży, które cierpią z powodu niedoboru pracowników.
11:40, 29.03.2022
Wypadki i nieprzewidziane sytuacje związane z samochodem to niestety codzienność na polskich drogach. Brak paliwa, zgubione kluczyki, awaria w miejscu oddalonym o wiele kilometrów od stacji benzynowej czy warsztatu to koszmar, który każdego kierowcę kosztuje sporo nerwów, a także pieniędzy. Jak się zabezpieczyć przed takimi sytuacjami? Warto zainteresować się usługą assistance drogowy.
12:25, 28.03.2022
Interesuje Cię praca opiekunki osób starszych w Niemczech, ale nigdy nie pracowałaś w tym zawodzie? Nic straconego! Istnieje wiele sposobów na to, by w stosunkowo krótkim czasie zdobyć kwalifikacje, które są niezbędne do ubiegania się o taką posadę. Poniżej dowiesz się, gdzie nauczysz się zawodu i przygotujesz do pracy w opiece.
REKLAMA
09:35, 21.03.2022
Wraz z nadchodzącą wiosną planujemy odświeżanie naszych domów, samochodów i garderoby, ale często zapominamy o nas samych. Początek roku, kiedy organizm budzi się z zimowego snu to doskonały moment, aby zrobić badania kontrolne i przygotować się na nadchodzące lato. Dzięki temu łatwiej przejdziemy przez przesilenie wiosenne i pełni energii wejdziemy w kolejną porę roku. Od czego zacząć?
15:58, 16.03.2022
Nowe miejsce na mapie Nowego Dworu - Sklep Komfort Home przy ul. Mazowieckiej 11.
14:04, 15.03.2022
Dla wielu osób off-road to prawdziwa pasja. To źródło wielu emocji i przeżyć. Jednak każdy fan wypraw off-roadowych przyzna, że trzeba się do nich odpowiednio przygotować. Warto zatem wiedzieć, jaki sprzęt powinno się ze sobą zabrać, aby wyprawa była zarówno ekscytująca, jak i bezpieczna.
12:15, 09.03.2022
Odtruwanie alkoholowe Warszawa przywraca równowagę w organizmie, łagodzi też objawy abstynencyjne
13:13, 07.03.2022
Pompy ciepła stają się opłacalnym wyborem zarówno w budynkach użyteczności publicznej położonych w dużych miastach, jak i w domach prywatnych na terenach podmiejskich.
REKLAMA
REKLAMA