Zamknij
REKLAMA

Less Mess Storage - nowoczesne schowki do wynajęcia w Warszawie

13.07, 28.11.2022 Materiał partnera Aktualizacja: 13.08, 28.11.2022
Skomentuj Fot. materiał partnera

Jesteś mieszkańcem Warszawy i szukasz bezpiecznej przestrzeni do magazynowania? Brakuje Ci miejsca w mieszkaniu na przechowywanie rzeczy i szukasz pomieszczenia spełniającego rolę bezpiecznej komórki lokatorskiej? Masz obawy co do poziomu bezpieczeństwa piwnicy czy komórki w bloku i poszukujesz bezpiecznej alternatywy? A może jesteś w trakcie remontu i szukasz przechowalni dla rzeczy? Jeśli któreś ze stwierdzeń opisuje właśnie Ciebie, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Less Mess Storage - firmy zajmującej się najmem magazynów samoobsługowych. 

Małe magazyny na warszawskich Włochach 

Mieszkańcy Warszawy mają do dyspozycji aż 4 oddziały Less Mess w swojej okolicy. Jeden z nich znajduje się w dzielnicy Włochy przy Al. Krakowskiej 271. Jest to pierwszy, działający od ponad 15 lat oddział self storage. To od niego zaczął się sukces firmy. Oddział ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wpływa to realnie na jego rozwój - zostały dobudowane do niego dodatkowe piętra, aby więcej osób mogło skorzystać z rozwiązania jakim jest najem pomieszczeń magazynowym. Duże zainteresowanie oraz dokładna analiza rynku i potrzeb Klienta sprawiły również, że oddział przy ulicy Krakowskiej 271 nie jest już jedynym oddziałem, a jednym z 4 w Warszawie, jednym z 12 w Polsce oraz jednym z 15 w Europie (Less Mess ma trzy oddziały w czeskiej Pradze). 

Niewątpliwą zaletą oddziału we Włochach jest świetnie skomunikowana lokalizacja blisko lotniska Chopina. Lokalizacja ta jest szczególnie wygodna dla osób, które wyjeżdżają w dłuższą podróż i nie chcą przez ten czas pozostawiać wartościowych rzeczy w mieszkaniu i wolą przechować je w dobrze zabezpieczonym magazynie. Możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru pomieszczenia, dopasowanego do potrzeb sprawia, że w celu przechowania najważniejszych, najbardziej wartościowych przedmiotów nie musisz decydować się na najem i opłacanie zbyt dużej przestrzeni magazynowej - możesz wybrać lokal już od 0,5m². Przy wyborze optymalnej wielkości lokalu możesz wspomóc się dostępnymi na stronie internetowej wizualizacjami, dokładną tabelą wymiarów, a także skorzystać ze wsparcia i profesjonalnego doradztwa fachowców z Less Mess. Przed podpisaniem umowy wspólnie z wykwalifikowanym pracownikiem Less Mess Storage możesz obejrzeć zarezerwowany lokal. Dowiedz się więcej na temat Less Mess Storage odwiedzając stronę https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/

Magazyn na rzeczy w Warszawie z elastyczną umową

Wartą podkreślenia informacją jest również to, że wynajmowane pomieszczenie w zależności od dostępności możesz w dowolnej chwili wymienić na mniejsze lub większe. Dzięki temu - nawet jeśli pierwszy wybór nie będzie trafny lub zmieni się w międzyczasie wizja tego, co ma być przechowywane w schowkach do wynajęcia, to bez problemu wymienisz lokal na taki o odpowiadającym rozmiarze, jeśli tylko nie jest zajęty. 

Przestrzeń magazynową możesz wynająć na okres tygodnia, miesiąca lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Cena self storage uzależniona jest od wybranej lokalizacji, rozmiaru magazynu samoobsługowego, okresu najmu oraz wyboru standardu. 

(artykuł sponsorowany)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%