Zamknij

Specjalista

Nr oferty: StPr/22/0291Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Cel stanowiska: prowadzenie ewidencji głównej sprzętu i wyposażenia łączności. ZADANIA PODSTAWOWE 1) koordynowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie zakupu sprzętu i materiałów w dziale łączności; 2) prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie zakupu materiałów w dziale informatyki; 3) prowadzenie ewidencji rzeczowych składników majątku w dziale łączności; 4) prowadzenie postępowań szkodowych. ZADANIA DODATKOWE 1) współpraca z podmiotami policyjnymi i pozapolicyjnymi w zakresie niezbędnym do realizacji zadań; 2) udział w przeprowadzaniu etapów doboru do służby w Policji; 3) opracowywanie projektów wewnętrznych aktów prawnych; 4) opiniowanie projektów aktów prawnych; 5) udział w pracach komisji i zespołów zadaniowych o charakterze stałym lub doraźnym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 922 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Poświadczenie bezpieczeństwa – dostęp do informacji niejawnych o klauzuli "poufne"
    • obsługa komputera
    • znajomość MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Umiejętności niezbędne: komunikowania się, współpracy, organizacji pracy własnej, rozwiązywania problemów, koordynowania, analizy i syntezy, interpretacji przepisów, pożądane: znajomość narzędzie MS Excel, liczenia, szybkiego uczenia się.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu: Krzysztof Biernacki
        Numer telefonu: 47 725 51 11
        E-mail: [email protected]sp.edu.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Kwestionariusz osobowy do pobrania ze strony Centrum Szkolenia Policji w zakładce Oferty służby i pracy/Oferta pracy w CSP
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 7:45-15:45
        obsługa klienta, wydawanie towaru i rozliczanie płatności.
        StPr/22/0333
        data rozpoczęcia pracy od 20.05.2022
        wynagrodzenie od 1 489 PLN

        ofertowanie, prospecting, pisanie tekstów marketingowych, pomoc przy organizacji eventów i targów nieruchomości, współpraca z agencjami nieruchomości i projektantami wnętrz i ogrodów.
        StPr/22/0334

        - mycie głowy, - suszenie i modelowanie, - farbowanie włosów.
        StPr/22/0336

        zdobienie paznokci różnymi technikami, korygowanie kształtu paznokci.
        StPr/22/0337

        - pisanie pism w edytorze tekstów, - zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji, - prowadzenie rejestrów, - prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej, - prowadzenie i przyjmowanie korespondencji, zapisywanie jej i rozdzielanie, - kopletowanie, kontrolowanie, porządkowanie dokumentów, - obsługiwanie urządzeń techniki biurowej - kserokopiarka, fax, telefon, komputer, - archgiwizacja dokumentów.
        StPr/22/0327

        Cel stanowiska: 1) bieżące utrzymanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów z wyłączeniem nieruchomości administrowanych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. ZADANIA PODSTAWOWE 1) nadzorowanie i utrzymanie w stałej sprawności technicznej urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 2) kontrola i utrzymywanie prawidłowych parametrów wody basenowej; 3) zgłaszanie potrzeb remontowych i przeglądów oraz konserwacji urządzeń i instalacji; 4) udział w poborach próbek wody basenowej do badań przez podmioty zewnętrzne; 5) zgłaszanie i usuwanie awarii usterek urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej; 6) sporządzanie specyfikacji do zapotrzebowania na środki chemiczne niezbędne do utrzymania właściwych parametrów wody basenowej.
        StPr/22/0323
        data rozpoczęcia pracy od 23.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 650 PLN

        dbanie o przygotowanie narzędzi, sprawdzanie i weryfikacja sprzętu, wydawanie i przyjmowanie zamówień na narzędzia dla ekip remontowych.
        StPr/22/0321
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        - wypełnianie wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o pomoc finansową lub współfinansowanie ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej, - prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji niezbędnej w rachunkowości oraz kredytowaniu w gospodarstwach rolnych, - sporządzanie kalkulacji w celu badania opłacalności produkcji rolnej, organizacja i prowadzenie szkoleń w zakresie wdrażania i upowszechniania postępu rolniczego.
        StPr/22/0311
        data rozpoczęcia pracy od 17.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Manicure i pedicure.
        StPr/22/0313
        data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022

        Cel stanowiska: bieżące utrzymywanie w stałej sprawności technicznej posiadanych zasobów, z wyłączeniem nieruchomości administracyjnych przez Wydział Administracyjno-Gospodarczy. Zdadania podstawowe: 1) dokonywanie odbiorów częściowych oraz końcowych robót budowlanych; 2) inicjowanie opracowywania planu remontowego zgłoszonych potrzeb realizowanych przez warsztaty jednostki; 3) przeprowadzanie konserwacji budynków, budowli i wyposażenia; 4) usuwanie awarii i usterek budynków, budowli i wyposażenia; 5) sprawowanie nadzoru nad realizacją usług związanych z konserwacją, usuwaniem awarii i usterek budynków i budowli na terenie jednostki przekraczających możliwości pracowników.
        StPr/22/0306
        data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 540 PLN