Zamknij

Cieśla - oferta pozyskana w drodze refundacji kosztów wyposażenia i doposażenia

Nr oferty: StPr/23/0497Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie, konserwowanie, naprawianie konstrukcji drewnianych na budowie. Wykonywanie napraw ciesielskich i stolarskich. Wykonywanie budynków drewnianych i konstrukcji inżynierskich. Budowa prefabrykowanych elementów z drewna (m.in. schody, konstrukcje, ścianki działowe itp.). Prace ogólnobudowlane związane ze wznoszeniem budynków drewnianych. Obróbka drewna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 02.10.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)
    • komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na stanowisku, znajomość podstawowego zakresu prac budowlanych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazow
      Osoba do kontaktu: Damian Korzeniewski
      Numer telefonu: 227640316
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Stylizacja paznokci żelem i akrylem, na szablonie i na tipsie, masaż dłoni i stóp, wykonywanie manicure japońskiego.
      StPr/24/0344
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2024
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Wykonywanie manikiuru z uwzględnieniem: zmywania lakieru, skracania i opiłowywania paznokci, odsuwania naskórka z boków paznokci, zmiękczania i natłuszczania naskórka, wycinania naskórka za pomocą cążków albo usuwania specjalnym płynem; dezynfekowanie miejsca skaleczonego w razie ewentualnego urazu; lakierowanie lub polerowanie paznokci; przygotowywanie odpowiedniego stanowiska pracy i zestawu narzędzi; mycie i wyjaławianie narzędzi przed i po każdym zabiegu; wykonywanie masażu rąk.
      StPr/24/0338
      data rozpoczęcia pracy od 15.07.2024

      1) dekretowanie i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującą klasyfikacją; 2) prowadzenie dokumentacji dotyczącej wydzielonego rachunku dochodów własnych; 3) prowadzenie rejestrów zakupów i sprzedaży VAT; 4 )wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych w ramach prac prowadzonych na zajmowanym stanowisku. Więcej informacji na temat ogłoszenia o naborze: www.bip.zsp3.legionowo.pl
      StPr/24/0340
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2024
      wynagrodzenie od od 6 900 do 9 500 PLN

      Cel stanowiska: realizowanie zadań z zakresu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy; Zadania podstawowe: 1) przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk pracy, na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiące dziecko piersią, młodociani, niepełnosprawni, pracownicy wykonujący pracę zmianową, w tym pracujący w nocy, oraz osoby fizyczne wykonujące pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie lub w miejscu wyznaczonym przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) bieżące informowanie Komendanta Centrum Szkolenia Policji w Legionowie o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń; 3) sporządzanie i przedstawianie Komendantowi Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, co najmniej raz w roku, okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków służby i pracy; 4) udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny służby i pracy. *Pozostałe informacje i zakres obowiązków znajdują się na stronie internetowej Centrum Szkolenia Policji.
      StPr/24/0333
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2024
      wynagrodzenie od od 5 074 PLN

      Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 11 Akademia Uśmiechu w Legionowie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego, zatrudnienie na zastępstwo, pełny etat, pensum 25/25, wynagrodzenie według Karty Nauczyciela w zależności od stopnia awansu zawodowego i wykształcenia, dodatek motywacyjny, dodatek za wychowawstwo, dodatek stażowy. Praca w zgranym zespole, możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowe.
      StPr/24/0331
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Konserwacje elektryczne, montaż instalacji elektrycznych, znajomość topografii Legionowa. Praca w godzinach: 8.00-16.00/16.00-22.00.
      StPr/24/0330
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2024
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Praca związana z realizacją zadań w terenie jak również praca biurowa. Realizacja zadań w terenie np. wyznaczanie przewodów uzbrojenia w terenie, wyznaczanie budynku w terenie, aktualizacja mapy na potrzeby projektowe i wiele innych. Prace biurowe polegające na opracowaniu wyników pomiarowych i sporządzanie odpowideniej dokumentacji geodezyjnej. Pomiary terenowe przy użyciu sprzętu geodezyjnego tj. odbiornik GNSS (GPS), tachimetr, BSP (dron).
      StPr/23/0496
      data rozpoczęcia pracy od 26.09.2023
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      StPr/23/0495

      obsługa klienta, budowanie relacji z klientem, obsługa kasy fiskalnej i terminalu, ekspozycja towaru.
      StPr/24/0126
      data rozpoczęcia pracy od 05.03.2024
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Wykonywanie, konserwowanie, naprawianie konstrukcji drewnianych na budowie. Wykonywanie napraw ciesielskich i stolarskich. Wykonywanie budynków drewnianych i konstrukcji inżynierskich. Budowa prefabrykowanych elementów z drewna (m.in. schody, konstrukcje, ścianki działowe itp.). Prace ogólnobudowlane związane ze wznoszeniem budynków drewnianych. Obróbka drewna.
      StPr/23/0497
      data rozpoczęcia pracy od 02.10.2023