Zamknij

Pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/24/0532Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jagiellońska 67, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc w przygotowaniu posiłków, zmywanie naczyń, obieranie warrzyw etc. Praca fizyczna.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: - umiejętność gotowania, sprzątania, obierania warzyw, - mile widziane doświadczenie.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ZESPÓŁ SZKOLNO- PRZEDSZKOLNY NR 2 W LEGIONOWIE
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jagiellońska 67, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Joanna Protasiewicz
    Numer telefonu: 22 774 27 54
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00-15.00
    Cel stanowiska: zapewnienie wyżywienia słuchaczom oraz uczestnikom przedsięwzięć organizowanych w obiektach zlokalizowanych w Legionowie oraz policjantom pełniącym służbę i pracownikom zatrudnionym w tych obiektach w zakresie obsługi kelnerskiej. Zadania podstawowe: 1) realizowanie zadań związanych z obsługą kelnerską; 2) wydawanie posiłków; 3) utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności i żywienia HACCP oraz prowadzenie stosownej dokumentacji. Zadania dodatkowe: 1) utrzymywanie pomieszczeń bloku żywienia i magazynów w należytym stanie sanitarno-higienicznym. Obowiązki: 1) staranne, efektywne i terminowe wykonywanie zadań, 2) przestrzeganie czasu pacy, 3) przestrzeganie regulaminu pracy, 4) przestrzeganie przepisów niezbędnych do realizacji zadań, 5) przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych, 6) przestrzeganie przepisów w zakresie ochrony informacji niejawnych oraz danych osobowych, 7) dbanie o powierzone mienie jednostki. Pozostałe informacje: Pracodawca wprowadził procedurę zgłoszeń wewnętrznych w rozumieniu ustawy o ochronie sygnalistów, która jest dostępna na stronie www.csp.edu.pl
    StPr/24/0530
    data rozpoczęcia pracy od 17.10.2024
    wynagrodzenie od od 4 320,53 PLN

    - Montaż różnego rodzaju urządzeń i instalacji ogrzewczych, - Konserwacja węzłów cieplnych, - Usuwanie awarii/obsługa zgłoszeń reklamacyjnych węzłów cieplnych,
    StPr/24/0531
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 do 5 600 PLN

    Pomoc w przygotowaniu posiłków, zmywanie naczyń, obieranie warrzyw etc. Praca fizyczna.
    StPr/24/0532
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Sprzątanie sal i korytarzy, mycie okien, pranie zasłon, wynoszenie śmieci tc. Godziny pracy do uzgodnienia.
    StPr/24/0533

    Strzyżenie, koloryzacja, modelowanie czy okazjonalne upięcia z dojazdem do klienta na terenie całego Legionowa, kontakt z wietnamskimi klientami oraz z wietnamskim prezesem firmy
    StPr/24/0527
    data rozpoczęcia pracy od 29.10.2024

    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów stylizacji brwi i rzęs. Doradzanie klientkom w zakresie doboru kształtu i koloru brwi oraz produktów do pielęgnacji po zabiegu
    StPr/24/0528

    Wykonywanie dań azjatyckich zgodnie z menu w restauracji. Produkcja półproduktów do kuchni azjatyckiej
    StPr/24/0529
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    - pomoc przy prowadzeniu akt osobowych; - ewidencjonowanie i kontrolowanie stanów zatrudnienia w Spółce na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne; - prowadzenie kart ewidencji przydziału odzieży i obuwia roboczego; - organizowanie szkoleń BHP; - kierowanie pracowników na badania wstępne, okresowe i kontrolne; - pomoc przy sporządzaniu list płac dla pracowników i zleceniobiorców; - dokonywanie zgłoszeń i zmian w ubezpieczeniach społecznych pracowników i zleceniobiorców oraz wyrejestrowywanie z ubezpieczeń społecznych; - sporządzanie miesięcznych i rocznych rozliczeń do ZUS. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
    StPr/24/0520
    data rozpoczęcia pracy od 14.10.2024
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    - prowadzenie ewidencji budynków, lokali mieszkaniowych i użytkowych administrowanych przez Spółkę; - sporządzanie umów najmu lokali mieszkalnych oraz informacji o opłatach dla właścicieli lokali; - kontrola realizacji zadań przez firmy świadczące usługi w zakresie dostawy wody, ciepła, energii elektrycznej, gazu; - kontrola utrzymywania czystości i porządku w budynkach oraz na posesjach i terenach osiedli mieszkaniowych; administrowanych przez Spółkę. Godziny pracy: * Poniedziałek: 8.00-16.00 *Wtorek - Piątek: 7.00-15.00
    StPr/24/0521

    Praca w charakterze nauczyciel-wychowawcy świetlicy w pełnym wymiarze godzin tj. 26 godzin tygodniowo. Kwalifikacje pedagogiczne. Preferowane wykształcenie magisterskie w specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza ewentualnie wykształcenie do danego typu szkoły.
    StPr/24/0522
    wynagrodzenie od od 4 908 PLN