W sobotę (6.09) na lotnisku w Chrcynnie (gm. Nasielsk) mogliśmy podziwiać zmagania pilotów w ramach Samolotowych Nawigacyjnych Mistrzostw Polski w kategoriach: juniorzy i seniorzy.
Widzowie mogli podziwiać prowadzących samoloty, którzy starali się wylądować idealnie w punkt. Konkurencja efektowna dla oka, piloci lądowali jeden po drugim w kilku seriach. Wszystkiemu towarzyszył emocjonujący komentarz spikera zawodów. Dodatkowo lądowania można było podziwiać na telebimie.
Obok centralnego punktu lądowań zlokalizowano również inne atrakcje. Pojazdy militarne, atrakcje dla dzieci, czy mini samoloty sterowane ręcznie. Osoby zainteresowane mogły odbyć lot widokowy nad Nasielskiem i okolicą. Można było z bliska obejrzeć samolot czy szybowiec.
Po Mistrzostwach odbyła się dekoracja zwycięzców. W imieniu Burmistrza Nasielska - Pana Bogdana Ruszkowskiego puchary najlepszym zawodnikom wręczył i złożył serdeczne gratulacje Pan Marek Maluchnik - Sekretarz Miasta i Gminy.
Mistrzostwa zorganizował Aeroklub Warszawski, zaś Gmina Nasielsk była ich partnerem.
/UM Nasielsk/
Jabłonna: Czy ścieki wybiją na ulice? PWK grozi...
Panie Prezesie Turkot, gdzie są nasze pieniądze??? Tyle pieniędzy płacimy w gminie za ścieki, gdzie one są, gdzie Pan je schował, żeby nie odprowadzać naszej kasy przez rurę legionowską do CZAJKI???
Darek
18:24, 2026-06-28
Strażacy gasili pożar lasu przy Jeziorku Leśniczówka
Podpalaczami mogli być dwaj nastolatkowie na rowerach. Proponuję przejrzeć monitoring w okolicach lasu w tamtym czasie.
Spacerowicz
11:13, 2026-06-28
Polacy chcą wiedzieć, ile zarabiają lekarze w pub...
Ludzie, na całym świecie lekarze specjaliści to jedna z najlepiej zarabiających grup pracowników. Jeżeli ograniczymy im zarobki albo wprowadzimy jakieś limity to ciao, z pocałowaniem ręki zatrudnią ich za granicą. Zostanie nam kontyngent z Białorusi albo Ukrainy. Tego chcecie?
LegioPrzystanek
10:29, 2026-06-28
Polacy chcą wiedzieć, ile zarabiają lekarze w pub...
Cześć, mam pytanie m: a po jaką cholerę ludziom wiedzieć ile kto zarabia? Pomoże wam to w życiu czy będzie jątrzyć bo on ma więcej.,wyluzujcie, każdego własną rzecz ile zarabia i na ilu etatach przesunę. Apeluje: wstrzymajcie wodze fantazji i dajcie żyć.
LegioPrzystanek
10:24, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz