Zamknij
REKLAMA

22 września pociągiem pojedziesz za darmo. Z jakiego powodu?

12.55, 12.09.2022 Redakcja
Skomentuj 22 września podróż pociągiem będzie gratis, fot. Koleje Mazowieckie
REKLAMA

W przyszły czwartek, 22 września za podróż pociągami Kolei Mazowieckich nie zapłacisz ani grosza. Tego dnia obchodzony jest bowiem Europejski Dzień bez Samochodu. Na jakich kierunkach podróż będzie darmowa?

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Koleje Mazowieckie, w związku z Europejskim Dniem bez Samochodu, przypadającym w dniu 22 września, wzorem lat ubiegłych, Spółka „Koleje Mazowieckie - KM” przyłącza się do obchodów poprzez wprowadzenie pozataryfowej oferty specjalnej “Dzień bez Samochodu w KM”.

W tym dniu podróżni będą mogli nieodpłatnie podróżować pociągami KM, autobusami zastępczej komunikacji autobusowej (ZKA) na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica oraz autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin.

Bezpłatne przejazdy dotyczą również obszaru obowiązywania oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD".

Podobną akcję organizuje także Warszawski Transport Publiczny. Należy się spodziewać, że w tym roku nie będzie inaczej. Na chwilę pisania niniejszego artykułu przewoźnik ten nie wydał jednak jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie. 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%