W poniedziałek (11.04) około godz. 7:30 w miejscowości Słupno (gmina Radzymin), 400 metrów od granicy powiatu legionowskiego, doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący autem został odwieziony do szpitala.
Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o wypadku wpłynęło o godz. 7:31. Początkowo za miejsce zdarzenia brano znajdującą się na terenie powiatu legionowskiego miejscowość Wólka Radzymińska. Po przyjeździe na miejsce zastępów straży pożarnej okazało się jednak, że do wypadku doszło w miejscowości Słupno w gminie Radzymin (powiat wołomiński).
Z relacji KP PSP w Legionowie wynika, że kierujący samochodem osobowym marki skoda zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący autem doznał obrażeń. W pełni przytomny mężczyzna został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala.
Na miejscu zdarzenia swoje czynności prowadziły 4 zastępy straży pożarnej - 2 z JRG Legionowo, 1 z Wojskowej Straży Pożarnej w Zegrzu oraz 1 zastęp z OSP Wólka Radzymińska. Obecni byli również policjanci z terenu KPP Wołomin oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.
Czynności służb na miejscu wypadku trwały około godziny.
Legionowo na 4. miejscu w rankingu jakości życia
Fakt, jesteśmy w czołówce. Mamy jeden z największych poziomów bezrobocia na Mazowszu, największe korki, największą betonozę Bogata oferta kulturalna i zdrowotna, pozwolicie że nie będę tego komentował
Lary
23:25, 2025-11-04
Sondaż: elektorat opozycji w większości za pows...
Prtia prezydencka OK, ale kto tam będzie rządził? Bo chyba nie prezydent?
Yoolca
18:03, 2025-11-04
Legionowo: Na Suwalnej auto potrąciło dwie osoby
Za mało przejść dla pieszych. Powinny być co 50 metrów.
Dawcia
18:07, 2025-11-03
Nieporęt: Radni rozpatrzą skargę na wójt
Skandal co się wyprawia w Nieporęcie. Narzekaliśmy na Mazura, ale Powała jest jeszcze gorsza robi co chce nie patrząc na zdanie mieszkańców. 500 podpisów pod petycją, ponad 150 pism - uwag mieszkańców do projektu miejscowego planu wszystko zostało odrzucone jako niezasadne! nawet jeden nie został uwzględniony czy też przedyskutowany! Plan miał zostać jeszcze raz wyłożony do dyskusji o czym zapewniała Pani Wójt na zebraniu wiejskim, ale oczywiście tego nie zrobiono idąc dalej za ciosem. Pani Wójt chyba wyczuwa że to jej jedyna i ostatnia kadencja i ciśnie po przysłowiowych trupach do celu! Skandal ! Mieszkam tu z rodziną od dziada a czegoś takiego to jeszcze nie było !
Betti
15:18, 2025-11-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz