Fotorelacje

Zamknij
11:41, 19.09.2014
Nie ma szans na to, by Centrum Komunikacyjne w Legionowie zostało oddane do użytku w bieżącym roku. Pod znakiem zapytania stoją również kolejne terminy. Nie wiadomo kiedy legionowianie będą mogli kupić bilet w kasie, ani kiedy będą mogli udać się na peron nowym przejściem podziemnym. Problemy są duże, a los budowy zależy od wypracowania kompromisu pomiędzy prezydentem Lucjanem Chrzanowskim, a głównym wykonawcą.  Pod artykułem publikujemy również stanowisko Urzędu Miasta Legionowo  w kwestii wypowiedzi pracowników konsorcjum. Rzecznik ratusza na poniedziałek (22.09) zapowiada szerszy komentarz w tej sprawie dla czytelników Legio24.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Chotomów: Opel „zaparkował” na środku ronda
zobacz fotorelację
Wieliszewskie Wianki 2026
zobacz fotorelację
Na DW632 strażacy gasili płonące audi
zobacz fotorelację
Wicepremier Gawkowski z wizytą w LO im. Konopnickiej
zobacz fotorelację
Chotomów: Kolizja z udziałem motocyklisty
zobacz fotorelację
Wieliszew: Rondo przy Przedpełskiego nabrało kształtów
zobacz fotorelację
Pożar domu w Dąbrowie Chotomowskiej
zobacz fotorelację
Sukces naszych taekwondzistów w Wieluniu
zobacz fotorelację
Dni Legionowa. Niedzielne popołudnie przed Areną
zobacz fotorelację
Dni Legionowa 2026. Tak się bawi Legionowo!
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz