Fotorelacje

Zamknij
07:18, 08.06.2026

Prace przy budowie ronda na skrzyżowaniu ul. Modlińskiej (DW631), ul. Przedpełskiego i tzw. „wodociągówki” w Wieliszewie są już bardzo zaawansowane. Na wszystkich wlotach wykonano nowe jezdnie, a kierowcy ponownie mogą korzystać ze skrzyżowania, choć w ograniczonym zakresie. Sprawdziliśmy, jak obecnie wygląda jedna z trzech inwestycji realizowanych przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich na terenie gminy Wieliszew.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Chotomów: Opel „zaparkował” na środku ronda
zobacz fotorelację
Wieliszewskie Wianki 2026
zobacz fotorelację
Na DW632 strażacy gasili płonące audi
zobacz fotorelację
Wicepremier Gawkowski z wizytą w LO im. Konopnickiej
zobacz fotorelację
Chotomów: Kolizja z udziałem motocyklisty
zobacz fotorelację
Pożar domu w Dąbrowie Chotomowskiej
zobacz fotorelację
Sukces naszych taekwondzistów w Wieluniu
zobacz fotorelację
Dni Legionowa. Niedzielne popołudnie przed Areną
zobacz fotorelację
Dni Legionowa 2026. Tak się bawi Legionowo!
zobacz fotorelację
Dni Legionowa 2026. Legionowo w miniaturze
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz