Zamknij
REKLAMA

Jak skorzystać z tarczy antykryzysowej? Powiat przygotowuje wideoporadnik

17:14, 16.06.2020 |
Skomentuj
REKLAMA

Jeszcze w czerwcu przedsiębiorcy z terenu powiatu legionowskiego będą mogli skorzystać z wideoporadnika, który pomoże im odnaleźć się w gąszczu przepisów wprowadzonych w ramach tak zwanej tarczy antykryzysowej. Filmy, będące odpowiedzią na najczęściej zadawane pytania, zostaną opublikowane na stronach internetowych powiatu oraz urzędu pracy.Przygotowywany przez Starostwo Powiatowe w Legionowie oraz Powiatowy Urząd Pracy wideoporadnik będzie zawierał odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dotyczące mechanizmów pomocowych oferowanych w ramach tarczy antykryzysowej - czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Projekt powstał między innymi w oparciu o przeprowadzoną w maju ankietę, za pośrednictwem której przedsiębiorcy mogli zgłosić pytania, wątpliwości i oczekiwania. Odpowiedzi i wskazówek udzielać będą eksperci z Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego. Wideoporadnik adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych i podmiotów działalności pożytku publicznego.

Filmy składające się na wideoporadnik publikowane będą na stronach internetowych Powiatowego Urzędu Pracy w Legionowie oraz Powiatu Legionowskiego, a także na powiatowym Facebooku i kanale YouTube.

/red./

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%