Wiemy już, kto będzie jedną z muzycznych gwiazd tegorocznego festiwalu Go Green w Wieliszewie. Jak poinformował w komunikacie Urząd Gminy będzie nią znana polska piosenkarka Lanberry, znana choćby z takiego przeboju jak “Dzięki, że jesteś”.
Przypomnijmy, że odbywający się każdego roku Go Green Festival zastąpił Dni Wieliszewa. Trwa on dwa dni i jest organizowany w Parku Świętojańskim. W tym roku festiwal odbędzie się w weekend 21 - 22 czerwca.
Jak poinformował na swoim profilu w portalu społecznościowym Urząd Gminy w Wieliszewie, 22 czerwca na scenie w Parku Świętojańskim wystąpi Lanberry, piosenkarka znana z przeboju “Dzięki, że jesteś”, który nagrała wspólnie z Tribbsem.
Podczas Go Green Festival 2024 w Wieliszewie na scenie wystąpili m.in. Tymek i Kwiat Jabłoni, przyciągając tłumy fanów. Wydarzenie uświetnili także Wojciech Bardowski & Arleta Lemańska, Provizorka oraz duet Chojnacka // Chojnacki.
Festiwal oferował nie tylko koncerty, ale także pokazy taneczne, spektakle teatralne czy ekologiczne zawody na SUP-ach. W tym roku można spodziewać się podobnych atrakcji.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz