W niedzielę, około godz. 19:00 IMGW wydał ostrzeżenie hydrologiczne drugiego (pomarańczowego) stopnia dla miejscowości położonych przy rzece Bug. Meteorolodzy prognozowali dalszy wzrost poziomu wody powyżej stanu ostrzegawczego w związku z występowaniem zjawisk lodowych.
Jak powiedział w rozmowie z naszym dziennikarzem dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. asp. Kamil Klimaszewski, w związku z ostrzeżeniem IMGW, w okolice miejscowości Cupel udał się jeden zastęp strażaków z JRG.
Straż pożarna chciała sprawdzić, jak zachowuje się rzeka i czy istnieje jakiekolwiek ryzyko dla mieszkańców. Zagrożenia na szczęście nie stwierdzono.
Patrolowanie rzeki Bug w okolicy miejscowości Cupel trwało około godziny.
Miejski sylwester w Legionowie. Start o 20.00...
Co to da jak każdy będzie strzelał w koło
Jjas
19:38, 2025-12-28
Legionowo: Kolizja na skrzyżowaniu DK61 z ...
Jeśli ktoś widział przebieg kolizji lub ma wideo z tego wypadku, proszę o kontakt na mail: [email protected]
Poszukuje świadków
11:35, 2025-12-28
Nieporęt: Wypadek na DW631. Sześć osób w szpitalu
Proszę osoby poszkodowane o kontakt 783903941
Dominikk
22:11, 2025-12-27
Olszewnica Stara: Pożar w domu jednorodzinnym
Są tacy przedsiębiorcy z reklamami na płotach na ul. Warszawskiej w Olszewnicy co to produkują, a resztki w kopciuch. Worków z plastykiem wystawiają tylko 1-2, nawet nie kontener, tylko czekać aż ich też Służby odwiedzą. Ogrodzenia stawiają nowe, auta również, a kopciuch w chałupce. Co zrobić jak oni od lat na rencie, a to tylko synek u nich produkcję ma.
Ojtra
20:45, 2025-12-26
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz