Wiadomości

Zamknij
WIADOMOŚCI

Zegrze Południowe: Wyjazd z parkingu przy SKM w stronę Serocka coraz bliżej. GDDKiA podała termin

Redakcja 14:07, 12.12.2025 Aktualizacja: 14:34, 12.12.2025
1 Zegrze Płd: Wyjazd z parkingu przy SKM w stronę Serocka. Jest termin Skrzyżowanie ulicy Wojska Polskiego z drogą krajową nr 61 w Zegrzu Południowym. Umożliwiony zostanie tu skręt w lewo w ulicę Warszawską w kierunku Serocka. Fot. arch. Legio24.pl

Prawdopodobnie na przełomie stycznia i lutego uruchomiony zostanie lewoskręt, który umożliwi kierowcom swobodny wyjazd z parkingu przy stacji kolejowej w Zegrzu Południowym w stronę Serocka. Taką informację przekazała Portalowi Legio24.pl rzecznik prasowa warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Małgorzata Tarnowska.

Jak czytamy w informacji przesłanej przez Tarnowską, obecnie w przygotowaniu jest dokumentacja techniczna. Po jej zatwierdzeniu będzie możliwość rozpoczęcia prac.

Jak informuje rzecznik prasowa GDDKiA, planowany termin uruchomienia lewoskrętu umożliwiającego wyjazd z parkingu przy PKP w Zegrzu Południowym w stronę Serocka to przełom stycznia i lutego 2026 roku, ale zważywszy na okres zimowy, duże znaczenie mają w tym przypadku warunki atmosferyczne.

Dzięki takiemu, tymczasowemu rozwiązaniu, które ma obowiązywać do czasu zakończenia przebudowy DK61, kierowcy będą mogli z ul. Wojska Polskiego skręcić w lewo na DK61.

Więcej na ten temat pisaliśmy w poniższej wiadomości:

::news{"type":"see-also","item":"143100"}

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Krzysztof Krzysztof

1 0

Sygnalizacja świetlna ma być dostosowana do ruchu, oparta na detekcji

08:13, 13.12.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Mieszkańcy nie chcą biokompostowni w Dębem

Nie macie pojęcia wogole o co chodzi pisząc ten artykuł. Burmistrz przegrał proces i ma do zapłaty 6 mln prywatnemu właścicielowi z tamtego obszaru. Dostał warunek, że jeśli zmieni mpzp i pozwoli mu prowadzić działalność "śmieciową" to odpuszcza mu te 6 mln. Narracja o przymusie budowania kompostowni to manipulacja mieszkancami by byli za zmianą mpzp. Nikt nie widział żadnych danych, ani analiz. Gadka dla lemmingow i ten artykuł też przez lemmingow dla lemmingow

Ten artykuł to farsa

07:08, 2026-05-12

Mieszkańcy nie chcą biokompostowni w Dębem

Po pierwsze pan burmistrz chyba źle rozumie rekultywację, źle rozumie że obiecywali brak podobnych realizacji na tym terenie (obietnice sprzed 9lat). Nie potrafi odpowiedzieć czemu szuka miejsca na coś o czym nie chce otwarcie powiedzieć w miejscu gdzie mieszkają ludzie a gmina wydaje pozwolenia na kolejne deweloperskie inwestycje mieszkalne, pomijam ewentualną budowę Dino w odległości 300m. Brak jakiejkolwiek sensownej infrastruktury gminnej ktora mogłaby odbierać prąd i ciepło (efekt pozytywny biokompostowni). Bo poza paroma latarniami i przepompownia, nie bedzie wiecej odbiorców na tym terenie, a przy okazji dostaną prywatni prosumeńci ktorzy zainwestowali w fotowoltaikę a napięcie w sieci i tak jest już niemal graniczne. Co może spowodować wyłączanie falowników. Pomijając wszystkie skutki uboczne prowadzenia takiej działalności na tym terenie.

Mieszkaniec Dębe

20:01, 2026-05-11

Dwa nowe mercedesy na wyposażeniu Straży Miejskiej...

Szkoda, że nie są to auta elektryczne.

Yoolca

14:51, 2026-05-11

Znamy zwycięskie kody w loterii PIT w Legionowie

Jeżeli to prawda to faktycznie ktoś się powinien za to wziąć ostro

Jurek

10:11, 2026-05-11

0%