Zamknij
REKLAMA

Zmarł chłopiec, który w czwartek topił się w Trzcianach

15:49, 05.08.2022 | Redakcja
Skomentuj Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie
REKLAMA

Zmarł 13-letni chłopiec, który w czwartek (4.08) topił się na żwirowni w miejscowości Trzciany (gmina Jabłonna). Lekarzom niestety nie udało się go uratować.

Z informacji przekazanych przez Prokuraturę Rejonową w Legionowie wynika, że ciało chłopca zostanie poddane sekcji zwłok. Prokurator rozpoczął dochodzenie z 155 kk, dotyczącego nieumyślnego spowodowania śmierci.

Przypomnijmy, że w czwartek około godz. 16:00 chłopiec, który zażywał kąpieli na żwirowni w Trzcianach zaczął się topić. Na miejsce wysłano służby ratunkowe. Ratownikom po długiej reanimacji udało się przywrócić u nastolatka krążenie krwi. Został on przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

O wypadku pisaliśmy szerzej w poniższej wiadomości:

[ZT]117251[/ZT]

Wiadomość o śmierci chłopca dotarła w piątek (5.08) w godzinach popołudniowych.
 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

alubalub

0 0

Nie było tak, że zaczął się topić. Chłopiec był pod wodą ok. 30 min,, jeśli nie więcej, zanim przyjechały służby. W międzyczasie ludzie stworzyli łańcuch, panowie próbowali go szukać nurkując. Bezskutecznie. Ludzie toną bezgłośnie i błyskawicznie. Wszyscy pływaliśmy w pobliżu, ludzie patrzyli na wodę, na swoje dzieci. Nikt niczego nie zauważył, bo nie było niczego widać ani słychać. Uważajcie na swoje dzieci, tam jest, po przyjaznej płyciźnie, gwałtowny spadek i nie ma dna...Rozpacz rodziców i rodzeństwa nie do opisania. 21:34, 05.08.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%