Zamknij
WIADOMOŚCI

I Legionowskie Forum Gospodarcze już w przyszłym tygodniu

Redakcja 09:55, 30.10.2025 Aktualizacja: 09:56, 30.10.2025
Skomentuj Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

W najbliższy wtorek (4.11) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbędzie się I Legionowskie Forum Gospodarcze. Forum ma być przestrzenią do rozmów, inspiracji i budowania relacji pomiędzy przedsiębiorcami, samorządem oraz instytucjami wspierającymi rozwój lokalnej gospodarki. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, trzeba się jednak wcześniej zapisać. Jak to zrobić?

W programie I Legionowskiego Forum Gospodarczego zaplanowano cztery tematyczne debaty:

  • Społeczna odpowiedzialność biznesu wobec mieszkańców,
  • Innowacje i efektywność – sposoby finansowania oraz współpraca biznesu, spółek miejskich i instytucji w rozwoju lokalnym,
  • Pokolenia X, Y, Z i seniorzy – różne oczekiwania pracowników, wspólne wyzwania dla pracodawców,
  • Kobiety w biznesie – lokalne liderki i ich wpływ na rozwój gospodarki.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 4 listopada 2025 r., w godzinach od 9:00 do 15:00 w sali widowiskowej legionowskiego ratusza, przy ul. Piłsudskiego 41. Wstęp jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Chętni mogą się zgłosić wypełniając formularz dostępny TUTAJ.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Alimenciarze zalegają miliardy. Płacimy za nich

A ja pytam, czy to są faktycznie długi alimenciarzy? Pan Mrozek i podległa mu placówka przy Mickiewicza sami generują długi chcąc to później zwalić na innych. P. Mrozek niczym jego poprzedniczka napychają swoje kieszenie, a każąc płacić innym

Nikiel

14:14, 2025-10-30

Legionowo: Burzą pawilony przy Sobieskiego

I co im ten bar przeszkadzał? Mieli dobre i tanie obiady. A teraz jak ktoś zglosnieje będąc na targu ma do wyboru hot dogi z Żabek

Radny

14:09, 2025-10-30

Nieporęt: Radni rozpatrzą skargę na wójt

Warto dodać, że MPZP został przygotowany bez rzetelnie zrobionej analizy skutków finansowych uchwalenia planu (realnych kosztów jakie gmina poniesie w związku z koniecznością budowy infrastruktury dla oddawanych pod zabudowę terenów) oraz faktu, iż już dziś w gminie jest nadwyżka (wyliczana zgodnie z przepisami) gruntów przeznaczonych pod zabudowę, która wystarczy na kolejne 50 lat (przy obecnej dynamice rozwoju demograficznego). Aktualnie na tym terenie stoją nowowybudowane domy przeznaczone na sprzedaż, które nie znajdują nabywcy od blisko roku ….

Hitch

22:27, 2025-10-29

Legionowo: Dużo rezygnacji z Edukacji Zdrowotnej

Przeciwdziałanie narkomanii, alkoholizmowi, przemocy czy chorobom ma zdaniem kleru ideologiczny charakter i zagraża tradycyjnym wartościom? Serio??? Kto jeszcze słucha tych średniowiecznych wypocin? Czy na serio są tacy rodzice, którzy słuchając kleru działają na szkodę własnych dzieci? Jeśli tak, to powinien się nimi zainteresować OPS.

Anna

19:16, 2025-10-29

0%