Jak informuje podkom. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, do zatrzymania mężczyzn doszło w niespełna dwie godziny. Wszyscy wpadli na tej samej ulicy.
Do pierwszego zatrzymania doszło około godz. 15:40. Policjanci z patrolówki zwrócili uwagę na nerwowo zachowującego się mężczyznę. Funkcjonariusze w jego plecaku ujawnili metalową puszkę z zawartością suszu roślinnego. Badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to marihuana.
Tuż po godzinie 17:00 ci sami funkcjonariusze, ponownie patrolowali rejon ulicy, gdzie niespełna godzinę wcześniej zatrzymali 32-latka. Tam mundurowi podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Podczas legitymowania 18-latka, mundurowi zauważyli, że z jego ręki wypada zawiniątko z zawartością białej substancji.
W trakcie prowadzonej interwencji funkcjonariusze zauważyli też innego mężczyznę chowającego się w zaroślach, którego wylegitymowali. Podczas przeszukania jego bagażu funkcjonariusze również ujawnili zawiniątko z białą substancją.
17 i 18-latek zostali zatrzymani i przewiezieni do legionowskiej komendy. Wstępne badanie ujawnionych substancji potwierdziło, że jest to mefedron.
Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Wolność słowa w internecie nie powinna być...
Po prostu. Zlikwidować internet jaki znamy. Tylko dla służb. I wszyscy by na tym skorzystali
K;-)
19:25, 2025-10-08
Legionowo: Dziki znów dewastują osiedla
Przecież Grabiec Junior miał biegać z petardami i je przeganiać. I co? 1:0 dla dzików
K;-)
19:20, 2025-10-08
Nieporęt: BMW ścięło latarnię
Jestem uczestniczką tego wypadku, jak już dodajecie takie artykuły to piszcie prawdę bo w aucie nie jechały 4 a 3 osoby więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd i się lepiej następnym razem doinformujcie porażka
m
13:49, 2025-10-06
DW632: Ruch w obie strony w połowie listopada
Pani Krysia z Panem Tadziem co to te remonty dróg planują niech na ten czas przeprowadzą się do Zegrza lub Wieliszewa i solidarnie tak jak większość mieszkańców codziennie dojeżdżają do Warszawy i wracają., najlepiej autobusem lub swoim autem. Łatwo podjąc decyzję o utrudnieniu życia siedząc w swych zasranych fotelach z dala od burdelu który sami stworzyli.
Balcerek
18:23, 2025-10-05
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz