W czwartek (24.04) drogowcy prowadzą prace na ul. Batorego w Legionowie. Firma, która realizuje na zlecenie ratusza cząstkowe naprawy nawierzchni łata tam dziury. Ulica jest zamknięta dla ruchu kołowego. Na jakim odcinku?
W czwartek kierowcy powinni omijać szerokim łukiem znajdującą się w centrum miasta część ul. Batorego. Droga jest zamknięta dla ruchu na odcinku od ronda Armii Krajowej do ul. Piłsudskiego. Drogowcy łatają tam dziury, które powstały w sezonie zimowym.
Prace, na zlecenie Urzędu Miasta Legionowa realizuje firma Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Nowakowski Sp. z o.o. z Warszawy. Wygrała ona rozstrzygnięty w lutym przetarg na realizację cząstkowych remontów nawierzchni asfaltowych dróg gminnych na terenie miasta Legionowo. Na ten cel w tegorocznym budżecie zabezpieczono 1,5 mln zł.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz