Zamknij
REKLAMA

Legionovia Legionowo nie zagra już w Tauron Lidze. Logo byłego sponsora zniknie z budynku Areny Legionowo

11.38, 19.01.2023 Redakcja Aktualizacja: 12.57, 20.01.2023
Skomentuj Siatkarska drużyna Legionovii Legionowo. Fot. facebook.com/Legionovia
REKLAMA

Smutna wiadomość dla legionowskich kibiców siatkówki. Legionovia Legionowo oficjalnie wycofała się z rozgrywek Tauron Ligi. Wszystko przez kłopoty finansowe byłego sponsora Legionowianek - IŁ Capital.

We wtorek, 17 stycznia informowaliśmy o kłopotach finansowych sponsora Legionovii Legionowo - firmy IŁ Capital. Firma ta utraciła płynność finansową, przez co nie mogła dalej sponsorować legionowskiego klubu siatkarskiego. Efektem problemów było rozwiązanie przez IŁ Capital umowy sponsorskiej, do którego doszło w piątek, 13 stycznia.

W alarmującym oświadczeniu zarządu Legionovii Legionowo, które wydane zostało w poniedziałek, 16 stycznia mogliśmy przeczytać, że w związku z zaistniałymi okolicznościami możliwe jest wycofanie klubu z rozgrywek Tauron Ligi. Niestety okazało się to koniecznością.

W czwartek, 19 stycznia zarząd Legionovii Legionowo opublikował kolejne oświadczenie, w którym poinformował o wycofaniu klubu z Tauron Ligi.

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie zarządu z Polską Ligą Siatkówki. Wynikiem tego spotkania jest podjęcie decyzji o wycofaniu klubu Legionovia S.A. z rozgrywek TAURON Liga. Chcielibyśmy podziękować kibicom za wsparcie, wiarę i doping przez wszystkie lata występów na najwyższym szczeblu rozgrywek! Dziękujemy, że byliście z Nami.

- czytamy na profilu Facebook’owym Legionovii Legionowo.

Arena Legionowo już bez IŁ Capital

Jak przyznał podczas środowej (18.01) sesji Rady Miasta Legionowo prezydent miasta Roman Smogorzewski, IŁ Capital utracił także prawa do występowania w nazwie Areny Legionowo. Logo byłego sponsora ma zniknąć z budynku Areny w ciągu dwóch tygodni.

Więcej na ten temat pisaliśmy w poniższym artykule:

[ZT]119000[/ZT]

(Redakcja)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%