Zamknij
REKLAMA

Lato w legionowskim Muzeum. Zapisy jeszcze trwają

08:31, 24.06.2022 | Redakcja
Skomentuj Mat. graficzny: Muzeum Historyczne w Legionowie
REKLAMA

Trwają jeszcze zapisy na organizowaną przez legionowskie Muzeum Historyczne akcję “Lato w Muzeum” - informuje Urząd Miasta Legionowo. Dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano w wakacje wiele atrakcji, między innymi: pokazy rekonstrukcyjne, zajęcia plastyczne oraz gry i zabawy.

Akcja “Lato w Muzeum” rozpocznie się w najbliższy poniedziałek (27.06) i trwać będzie do piątku (8.07). Podzielona jest na dwa główne bloki tematyczne - “Legionowo Rocznicowo” oraz “Pamiętamy o Piłsudskim”. 

Zajęcia w ramach pierwszego bloku “Legionowo Rocznicowo” odbywać się będą w siedzibie głównej Muzeum Historycznego w Legionowie, przy ul. Mickiewicza 23. Natomiast na zajęcia w ramach drugiego bloku tematycznego, poświęconego Marszałkowi Piłsudskiemu” muzeum zaprasza do swojej filii na os. Piaski, przy al. Sybiraków 23.

Podczas każdego z bloków na najmłodszych mieszkańców Legionowa czekać będzie dużo atrakcji. Będą to między innymi warsztaty plastyczne, gry i zabawy, a nawet pokazy rekonstrukcyjne. Wszystko oczywiście wzbogacone o fachową historyczną wiedzę dotyczącą naszej najbliższej okolicy.

Ze szczegółowym programem zajęć można się zapoznać na stronie internetowej legionowskiego Muzeum Historycznego.

Jak się zapisać?

Najważniejszą informacją dla dzieci i rodziców jest to, że zajęcia są bezpłatne. Wystarczy tylko się na nie wcześniej zapisać. Miejsca jeszcze są - o czym poinformował w piątek (24.06) Urząd Miasta Legionowo.

Zapisy realizowane są drogą telefoniczną, pod numerami 22 784 59 88 lub 22 378 33 54 lub poprzez e-mail: [email protected] lub [email protected]

Liczba miejsc jest ograniczona.
 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%