W czwartek (28.04) w Szkole Podstawowej nr 8 w Legionowie po raz kolejny odbyły się międzyświetlicowe zajęcia otwarte dla nauczycieli i uczniów szkół legionowskich pt: "Wiosenne krajobrazy". Nauczyciele i dzieci każdej ze szkół mieli za zadanie wykonać makiety przedstawiające wiosenny świat pełen kolorów, roślin i zwierząt.
Do stworzenia prac zostały wykorzystane różne surowce wtórne oraz materiały plastyczne. Przedstawiciele każdej szkoły wykonywali zadanie wg własnego pomysłu i różnymi technikami plastycznymi, dlatego też prace zachwycają swoją oryginalnością. Można je podziwiać w holu Szkoły Podstawowej nr 8.
- Podczas warsztatów wszyscy świetnie się bawiliśmy. Naszym gościom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i wymianę doświadczeń - mówią zgodnie nauczyciele z "ósemki".
Zajęcia przygotowały i prowadziły Joanna Pisarska, Anna Choduń i Anna Styś.
/J. Pisarska-SP8, red/
Legionowo: Radna pyta o pociągi, które blokują...
A co z wejściem na peron stacji Legionowo - Piaski? Tam cały czas zatrzymuje się pociąg towarowy i uniemożliwia wejście na peron pasażerom idącym na SKM. Nie ma jak wejść na peron, SKM odjeżdża, a ludzie stoją i nic nie mogą z tym zrobić. Między wagonami mają przechodzić?! Co za problem by te pociągi zatrzymywały się przed początkiem peronu?! Dla tak długiego składu te 200 metrów nie zrobi wielkiej różnicy, a ludziom umożliwi wejście na peron.
mieszkaniec Legionow
08:07, 2026-04-29
Koło obok krzyża? Kościół Ludzi Słońca złożył skargę
Można by pograć w Kółko i Krzyżyk.
Yoolca
19:51, 2026-04-28
Piątkowy grill bez wyrzutów sumienia. Biskup ogło...
Ten Biskup to Ludzki Pan jest. Dziękujemy !!!!
Yoolca
18:11, 2026-04-27
Koło obok krzyża? Kościół Ludzi Słońca złożył skargę
Odesłać ich na Księżyc, niech tam wieszają swoje krzyże
Słońce
17:34, 2026-04-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz