Zamknij
WIADOMOŚCI

Liceum Konopnickiej ma nowego dyrektora

Redakcja 12:03, 01.09.2022 Aktualizacja: 17:39, 26.10.2025
Skomentuj Mariusz Suwiński z poprzedniczką na stanowisku dyrektora LO im. Konopnickiej Jolantą Magdą, fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie Mariusz Suwiński z poprzedniczką na stanowisku dyrektora LO im. Konopnickiej Jolantą Magdą, fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

Legionowskie Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej ma nowego dyrektora - informuje w komunikacie Starostwo Powiatowe w Legionowie. Nowym szefem placówki został Mariusz Suwiński, dotychczasowy wicedyrektor szkoły.

Mariusz Suwiński zastąpił na stanowisku dyrektora Liceum im. Konopnickiej Jolantę Magdę, której upłynęła 5-letnia kadencja.

Jak czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Legionowie, Mariusz Suwiński ukończył wychowanie muzyczne w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Pracę w Liceum rozpoczął w 2014 roku, choć jako absolwent związany z nim jest od 1986 roku. Od 2021 roku pełnił funkcję wicedyrektora placówki.

Mariusz Suwiński jest też radnym Rady Miasta Legionowo z list Koalicji Obywatelskiej. W Radzie Miasta pełni funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Sportu.

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Autobusu z Legionowa do metra Bródno nie będzie...

Tramwaj 18 z Żerania do Centrum jedzie w rozkładu 23 minuty, czyli dokładnie tyle samo, co metro z Młocin. Zatem przesuwanie krańca 723 nie ma żadnego sensu. Legionowianie powinni raczej upomnieć się o to, żeby autobusy 723 i 731 miały po drodze wzdłuż ul. Modlińskiej jak najmniej przystanków, tak jak linia przyspieszona 511 z Dąbrówki Wiślanej. Niech linie podmiejskie służą w pierwszej kolejności mieszkańcom Legionowa i Jabłonny, a dla mieszkańców Białołęki niech miasto stołeczne uruchomi linię zwykłą z większą ilością przystanków.

pistolet_prezesa

22:03, 2026-01-17

Weekend pod znakiem siarczystego mrozu

17 stycznia br, w południe, 15 wędkarzy łowiło ryby w przeręblach na Narwi, z dala od brzegu, niedaleko mostu w Wierzbicy. Sezon na nurkowanie pod lodem rozpoczęty.

TW BALBINA

20:11, 2026-01-17

Legionowo: Radni chcą wyjaśnień. Chodzi o odśnieżanie

Nawiedzona trójca znów zabrała głos. Czy wystosowaliście też swoje wypociny do prezesa spółdzielni mieszkaniowej wiecznie nam panującego Rosiaka? A czemu przed zimą nie byliście tak aktywni w tym temacie? Po to zostaliście wybrani, żeby skupiać się na rozwiązywaniu problemów z jakimi zwracają się mieszkańcy, a nie na mąceniu.

AGNIESZKA

19:03, 2026-01-16

Legionowo: Rowerzysta wjechał wprost pod autobus

Ta ulica Jana Pawła I , to na cześć TEGO Jana Pawła Pierwszego z 1760 ? Szacun za pomysł.

Yoolca

17:30, 2026-01-16

0%