Jak czytamy w komunikacie wydanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, 11 interwencji dotyczyło drzew stwarzających zagrożenie, które były powalone na ziemię lub oparte na linie energetyczne.
Do zdarzeń tych doszło w miejscowościach : Topolina, Sikory, Poddębie, Olszewnica Stara, Nieporęt, Michałów-Reginów, Michałów-Grabina, Legionowo, Komornica, Kania Polska i Jabłonna.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2825"}
W akcjach uczestniczyły zastępy z JRG Legionowo, Wojskowej Straży Pożarnej z Zegrza oraz wielu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Pożar samochodu w pobliżu jeziora Góra. Auto nie mi...
Podpowiem śledczy, że jak auto nie miało tablic, to pewno i VIN tez będzie nie do odczytania.
Yoolca
23:50, 2026-05-19
Ul. Piłsudskiego czeka prawdziwa rewolucja. Radni...
Jeżeli chodzi o zaparkowane samochody przy ul. Piłsudskiego przez cały dzień - to pytam się co robi (albo nie robi) STRAŻ MIEJSKA? Przecież tam są znaki zakazu postoju do jakiegoś czasu!
Emil
14:16, 2026-05-19
"Metro" przez gminę Serock? Linia kolejowa ma biec...
Lekką ręką wrzucili kolej do tunelu tam gdzie przebiega ona przez pola i obok wiosek, a po.żałowali kasy na tunel pod Serockiem, dzięki czemu stacja znajdowalaby się w centrum miasta zamiast za obwodnicą! A całe te konsultacje były perfidnie wyreżyserowane. Dopuszczano do głosu tylko tych którym projektowany tor urżnął narożnik stodoły albo uniemożliwił dojazd do pola, natomiast możliwość dyskusji nad odejściem od bezsensownego potworka W-2A przewidującego wywalenie kolei jak najdalej poza miasta - zablokowano!
Tomasz Janiszewski
11:43, 2026-05-19
Chotomów: Mały dzik utknął w ogrodzeniu
Ja bym go nadział kaszą i upiekł na różnie!
Jack
07:45, 2026-05-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz