W czwartek (13.03), po godz. 15:00, na skrzyżowaniu ul. Nowodworskiej (DW631) z ul. Czerwienną w Krubinie (gm. Wieliszew) doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych – citroena i BMW. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.
Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, kom. Justyna Stopińska, zgłoszenie o kolizji wpłynęło do służb po godzinie 15:00.
– Kierująca citroenem, 41-letnia kobieta, wykonując manewr skrętu z drogi wojewódzkiej, doprowadziła do zderzenia z BMW, którym kierowała 47-letnia kobieta – przekazała kom. Stopińska.
Policjanci ustalili, że choć sprawczynią kolizji była kierująca citroenem, to druga kobieta również popełniła wykroczenie.
– Kierująca BMW wyprzedzała bezpośrednio przed przejściem dla pieszych – dodała kom. Stopińska.
W związku z tym obie kierujące zostały ukarane mandatami – sprawczyni kolizji za doprowadzenie do zderzenia, a druga kobieta za niebezpieczne wyprzedzanie. Wcześniej panie zostały przebadane alkomatem - były trzeźwe.
Na miejscu interweniowały jednostki straży pożarnej z OSP Krubin i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie oraz policja.
Działania straży pożarnej polegały przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu jego skutków. Zakończyły się po około godzinie.
Fot. OSP Krubin
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz