Z komunikatu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie wynika, że zgłoszenie o wypadku w Izbicy wpłynęło do służb o godz. 10:55. Na miejsce zadysponowano w sumie trzy zastępy strażaków: z JRG Legionowo, WSP Zegrze i OSP Wola Kiełpińska, a także patrol policji, karetkę pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Jak informuje oficer prasowa legionowskiej policji, kom. Justyna Stopińska w Izbicy doszło do zderzenia osobowego seata i motocykla.
::photoreport{"type":"see-button","item":"2454"}
W jego wyniku poważnych obrażeń doznał kierowca jednośladu. 68-letniego nieprzytomnego mężczyznę z zachowanymi funkcjami życiowymi śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala.
- Funkcjonariusze wciąż pracują na miejscu zdarzenia. Ustalane są okoliczności i przebieg zdarzenia – dodała policjantka.
Sama akcja ratunkowa została zakończona. W trakcie jej trwania ruch na drodze był całkowicie zablokowany.
Jak przekazała naszej redakcji oficer prasowa legionowskiej policji, kom. Justyna Stopińska, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do wypadku doszło tuż po zakończeniu manewru wyprzedzania przez jeden z pojazdów. Dokładany przebieg zdarzenia jest wciąż ustalany.
Kierujący seatem był trzeźwy. W przypadku poszkodowanego policja zleciła pobranie krwi na badanie trzeźwości.
Dominik14:48, 02.08.2024
Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 664 694 990
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Strażacy gasili pożar lasu przy Jeziorku Leśniczówka
Podpalaczami mogli być dwaj nastolatkowie na rowerach. Proponuję przejrzeć monitoring w okolicach lasu w tamtym czasie.
Spacerowicz
11:13, 2026-06-28
Polacy chcą wiedzieć, ile zarabiają lekarze w pub...
Ludzie, na całym świecie lekarze specjaliści to jedna z najlepiej zarabiających grup pracowników. Jeżeli ograniczymy im zarobki albo wprowadzimy jakieś limity to ciao, z pocałowaniem ręki zatrudnią ich za granicą. Zostanie nam kontyngent z Białorusi albo Ukrainy. Tego chcecie?
LegioPrzystanek
10:29, 2026-06-28
Polacy chcą wiedzieć, ile zarabiają lekarze w pub...
Cześć, mam pytanie m: a po jaką cholerę ludziom wiedzieć ile kto zarabia? Pomoże wam to w życiu czy będzie jątrzyć bo on ma więcej.,wyluzujcie, każdego własną rzecz ile zarabia i na ilu etatach przesunę. Apeluje: wstrzymajcie wodze fantazji i dajcie żyć.
LegioPrzystanek
10:24, 2026-06-28
Zamykają zjazd z DK61 w DW632. Zmiany w komunikacji
A co z L9 i L11 o tym zapomniano?
Solo777
08:41, 2026-06-28