Marynino: Na DK62 trzy samochody zderzyły się z łosiem. Fot. fb / Wojskowa Straż Pożarna Zegrze
Jak informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, mł. bryg. Łukasz Szulborski, zgłoszenie o kolizji na DK62 w miejscowości Marynino wpłynęło do służb o godz. 4:40. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków - po jednym z JRG Legionowo i Wojskowej Straży Pożarnej z Zegrza oraz patrol policji.
[FOTORELACJA]2236[/FOTORELACJA]
Z relacji legionowskich strażaków wynika, że w przechodzącego przez jezdnię łosia uderzyła najpierw ciężarówka, a następnie dwa samochody osobowe. Jeden z nich - skoda, w wyniku zderzenia ze zwierzęciem wypadł z drogi i dachował.
Choć zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście w jego wyniku nikt nie odniósł obrażeń. Kolizji nie przeżył natomiast łoś.
W trakcie działań ratowniczych jeden pas Drogi Krajowej nr 62 w miejscowości Marynino był zablokowany, a ruch odbywał się wahadłowo. Akcja zakończyła się po około godzinie.
Kradzieże aut w Legionowie w górę o ponad 70 proc...
A jakie marki aut najbardziej lubią złodzieje w Legionowie?
Yoolca
11:19, 2026-02-24
Jabłonna: Zderzenie dwóch samochodów na DK61
Pewno się żółte światło zapaliło i panika....
Yoolca
10:13, 2026-02-21
Legionowo: Czy linie “D” będą kursować częściej?
Nie ma sensu zwiększania częstotliwości jazdy bezpłatnych autobusów, bo jeżdżą one obecnie słabo wypełnione. A problem z zapełnionymi parkingami koło PKP można rozwiązać przez wprowadzenie opłat za te parkingi.
Yoolca
20:12, 2026-02-20
Zmiany w szkolnych stołowkach. Więcej dań bez mięsa
Hmmm, czyli zdrowie uczniów nie ważne, ważne pełne portfele firm vendingowych. Brawo..
Kurakburak
08:27, 2026-02-20
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz