W czwartek (12.05) przed godziną 15:00 na Drodze Krajowej nr 62 w miejscowości Łacha (gmina Serock) doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia kierujący autem doznał urazu nogi i został odwieziony do szpitala.
Jak informuje mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, jadący volkswagenem z Łachy w kierunku Wyszkowa 20-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.
W wyniku zdarzenia 20-latek doznał urazu nogi. Karetka pogotowia odwiozła go do szpitala. Wcześniej, jak zaznacza mł. asp. Halicka z legionowskiej policji, mężczyzna został ukarany mandatem karnym.
Jak informuje Wojskowa Straż Pożarną w Zegrzu w wyniku wypadku volkswagen został poważnie uszkodzony. Strażacy zmuszeni byli rozcinać samochód, aby dostać się do znajdującego się w środku 20-latka.
W akcji ratowniczej udział brały - poza policją i zespołem ratownictwa medycznego - także zastępy straży pożarnej z WSP Zegrze , JRG Legionowo, JRG Wyszków, OSP Serock, OSP Gąsiorowo oraz OSP Popowo Kościelne z powiatu wyszkowskiego.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz