Zamknij
WIADOMOŚCI

W Zegrzu na DK61 zderzyły się dwie osobówki

Redakcja 22:19, 28.04.2022 Aktualizacja: 22:24, 28.04.2022
Skomentuj Fot. fb / Wojskowa Straż Pożarna Zegrze Fot. fb / Wojskowa Straż Pożarna Zegrze

W czwartek (28.04) przed godz. 21:00 na Drodze Krajowej nr 61 w miejscowości Zegrze (gmina Serock) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podczas trwania akcji ratowniczej zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Legionowa.

O kolizji, do której doszło w okolicy mostu poinformowała Wojskowa Straż Pożarna z Zegrza. - O godzinie 20:47 zostaliśmy zadysponowani przez PSK Legionowo do kolizji dwóch aut osobowych na DK61 w Zegrzu. W trakcie prowadzonych działań jeden pas w kierunku Legionowa był zablokowany - czytamy w komunikacie opublikowanym przez strażaków.

W zdarzeniu na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Na miejscu swoje czynności prowadziły: Policja oraz strażacy z JRG Legionowo, WSP Zegrze i OSP Serock.
 

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%