Zamknij
WIADOMOŚCI

Białobrzegi: Osobówka zderzyła się z autobusem. Jedna osoba ranna

15:02, 07.08.2020
Skomentuj

W piątek (7.08) przed godz. 9:00 w miejscowości Białobrzegi (gmina Nieporęt) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i autobusu miejskiego. W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiały dwie osoby podróżujące osobówką. Jedna z nich, nieprzytomna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala.



Jak informuje dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, w samochodzie osobowym znajdowały się dwie starsze, prawie 90-letnie osoby - mężczyzna i kobieta. W wyniku zderzenia z autobusem pasażerka osobówki doznała ogólnych obrażeń ciała i nieprzytomna została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Kierujący samochodem osobowym mężczyzna nie odniósł większych obrażeń. Uskarżał się wyłącznie na ból nogi.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Legionowie do wypadku doszło z winy kierującego osobówką. 89-latek chciał wyprzedzić skręcający autobus i nie zdążył.



/red./

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%