Jak poinformował kpt. Sebastian Borcuch z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o wypadku przy ul. Wczasowej w Białobrzegach wpłynęło do służb o godz. 0:17. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy strażaków – dwa z JRG Legionowo i po jednym z Wojskowej Straży Pożarnej i OSP Nieporęt, a także patrol policji, karetkę pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Z relacji legionowskich strażaków wynika, że samochód uderzył w drzewo bokiem, od strony kierowcy. Podróżujący nim 20-latek znajdował się w środku, był nieprzytomny, choć z zachowanym oddechem. Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych uwolnili kierowcę i przekazali ratownikom medycznym.
[FOTORELACJA]2376[/FOTORELACJA]
Stan 20-letniego kierowcy volkswagena golfa był bardzo ciężki. Podjęto decyzję o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportowaniu nim poszkodowanego mężczyzny do szpitala.
Jak informuje podkom. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna, niedostosowana do warunków panujących na drodze prędkość. Kierujący golfem 20-latek w pewnym momencie miał stracić panowanie nad pojazdem, wypaść z drogi i uderzyć w drzewo.
Dokładne przyczyny i przebieg wypadku są obecnie ustalane przez funkcjonariuszy drogówki.
Akcja ratownicza na ul. Wczasowej w Białobrzegach zakończyła się o godz. 2:50.
Jabłonna: Zderzenie dwóch samochodów na DK61
Pewno się żółte światło zapaliło i panika....
Yoolca
10:13, 2026-02-21
Legionowo: Czy linie “D” będą kursować częściej?
Nie ma sensu zwiększania częstotliwości jazdy bezpłatnych autobusów, bo jeżdżą one obecnie słabo wypełnione. A problem z zapełnionymi parkingami koło PKP można rozwiązać przez wprowadzenie opłat za te parkingi.
Yoolca
20:12, 2026-02-20
Zmiany w szkolnych stołowkach. Więcej dań bez mięsa
Hmmm, czyli zdrowie uczniów nie ważne, ważne pełne portfele firm vendingowych. Brawo..
Kurakburak
08:27, 2026-02-20
Legionowo chce przystąpić do SIM. W tle budowa miesz...
Więcej mieszkań na wynajem nie spowoduje że w Legionowie osiedli się więcej ludzi z kasą. Osiedli się i owszem więcej roszczeniowych tak zwanych madek z bombelkami którzy będą drenować budżet aż miło. Ludzie z kasą, właśnie z tego powodu już od dawna omijają Legionowo a kto ma tylko taką możliwość z tego miasta spier....a aż miło. A że natura nie lubi próżni ich miejsce zajmują dzesiki, karyny, sebiksy z opisem na Facebooku szlachta nie pracuje i wyższa szkoła melanżu
Józio Wątróbka
22:42, 2026-02-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz