Jak informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie, zgłoszenie o kolizji wpłynęło do służb o godz. 8:07. Na miejsce wysłano dwa zastępy strażaków z JRG Legionowo oraz jeden z WSP Zegrze.
Kiedy strażacy dojechali na miejsce zdarzenia pomocy poszkodowanemu kierowcy samochodu osobowego udzielało już pogotowie ratunkowe. Obecni byli także policjanci, którzy ustalali prawdopodobną przyczynę kolizji.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"2138"}
Działania straży pożarnej polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca kolizji.
Jak powiedziała redakcji Legio24.pl mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, do kolizji doszło, ponieważ kierowca osobówki zasłabł. Pogotowie ratunkowe zabrało go do szpitala.
Swoje działania na miejscu zdarzenia służby zakończyły o godz. 9:26. W tym czasie w miejscu zdarzenia występowały poważne utrudnienia w ruchu.
Dwie kolizje w kilka minut na DK61 w Zegrzu. To samo...
Jedni się zderzyli, a drudzy chcieli pooglądać.
hmm
08:07, 2026-04-24
Tysiące mieszkań w formule SIM. Takie osiedle...
Zimne domy drogo sprzedam
A
16:34, 2026-04-22
Legionowo: Zdecydują o nazwie kolejnego ronda
Najlepiej żwirka i muchomorka
I
05:45, 2026-04-22
IMGW wydał ostrzeżenie. W nocy nawet -6°C przy gruncie
przymrozki do połowy maja (tzw. ogrodnicy) to norma, nic nadzwyczajnego.
Aga
05:23, 2026-04-22
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz