"Roztańczone Piaski" to impreza, która w Parku Kościuszkowców pojawiła się nie po raz pierwszy. Tym razem jednak była okazją do powitania zarówno lata, jak i wakacji. Poza muzyką, bez której "Roztańczone Piaski" nie mogłyby się odbyć, organizatorzy zorganizowali także atrakcje dla dzieci, bezpłatny poczęstunek oraz konkurs na najlepsze ciasto.
[FOTORELACJANOWA]2442[/FOTORELACJANOWA]
Alimenciarze zalegają miliardy. Płacimy za nich
A ja pytam, czy to są faktycznie długi alimenciarzy? Pan Mrozek i podległa mu placówka przy Mickiewicza sami generują długi chcąc to później zwalić na innych. P. Mrozek niczym jego poprzedniczka napychają swoje kieszenie, a każąc płacić innym
Nikiel
14:14, 2025-10-30
Legionowo: Burzą pawilony przy Sobieskiego
I co im ten bar przeszkadzał? Mieli dobre i tanie obiady. A teraz jak ktoś zglosnieje będąc na targu ma do wyboru hot dogi z Żabek
Radny
14:09, 2025-10-30
Nieporęt: Radni rozpatrzą skargę na wójt
Warto dodać, że MPZP został przygotowany bez rzetelnie zrobionej analizy skutków finansowych uchwalenia planu (realnych kosztów jakie gmina poniesie w związku z koniecznością budowy infrastruktury dla oddawanych pod zabudowę terenów) oraz faktu, iż już dziś w gminie jest nadwyżka (wyliczana zgodnie z przepisami) gruntów przeznaczonych pod zabudowę, która wystarczy na kolejne 50 lat (przy obecnej dynamice rozwoju demograficznego). Aktualnie na tym terenie stoją nowowybudowane domy przeznaczone na sprzedaż, które nie znajdują nabywcy od blisko roku ….
Hitch
22:27, 2025-10-29
Legionowo: Dużo rezygnacji z Edukacji Zdrowotnej
Przeciwdziałanie narkomanii, alkoholizmowi, przemocy czy chorobom ma zdaniem kleru ideologiczny charakter i zagraża tradycyjnym wartościom? Serio??? Kto jeszcze słucha tych średniowiecznych wypocin? Czy na serio są tacy rodzice, którzy słuchając kleru działają na szkodę własnych dzieci? Jeśli tak, to powinien się nimi zainteresować OPS.
Anna
19:16, 2025-10-29
0 0
Pierwsza inwestycja Grabowskiego na Piaskach POTAŃCÓWKA .
Lepiej nie będzie będzie wesoło i dalej syf na osiedlu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz